Motociklo veziojimas i varzybas
Motociklo veziojimas i varzybas
Prasau pasidalinti nuomone (grieztai - pliusai/minusai): auto su priekaba vs mikroautobusas?
How do you get fast lap times? With ease.
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Praktiskumo prasme, busas geriau, bet ideliomis salygomis tu ji naudosi kiek kartu per savaite? Tai va.. busa tureti bus vargelis, vaziuoti komforto nulis. Nebent jis bus salia lengvuskes. Mocas ant priekabos visai nieko blogo, beto priekaba atvaziaves namo po gonkiu istumei su mocu i garaza ir papior alaus gerti i getta... a to nusikales, dar moca nukraudinet... o su busu taip nebus, neveziosi gi po miesta kaip as su VITO kazkada taip dariau.. ane?
Deciau +1 masinai su priekaba.
Busui dedu +1 jei turi paprasta masina koþnai dienai. Priesingu atveju -1...
Aiski jei pirksi 2005-2007 metu Nissan Primastar, Opel Vivaro ar ka nors pan. Tai ir koznai dienai tinka, bet tai pats supranti, joks Coupe/Compact ar net SV'ukas neatstos pagal tai kiek reikes litu ant minetojo.
Deciau +1 masinai su priekaba.
Busui dedu +1 jei turi paprasta masina koþnai dienai. Priesingu atveju -1...
Aiski jei pirksi 2005-2007 metu Nissan Primastar, Opel Vivaro ar ka nors pan. Tai ir koznai dienai tinka, bet tai pats supranti, joks Coupe/Compact ar net SV'ukas neatstos pagal tai kiek reikes litu ant minetojo.
—
didzhej
didzhej
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
didzhej wrote:Praktiskumo prasme, busas geriau, bet ideliomis salygomis tu ji naudosi kiek kartu per savaite? Tai va.. busa tureti bus vargelis, vaziuoti komforto nulis. Nebent jis bus salia lengvuskes. Mocas ant priekabos visai nieko blogo, beto priekaba atvaziaves namo po gonkiu istumei su mocu i garaza ir papior alaus gerti i getta... a to nusikales, dar moca nukraudinet... o su busu taip nebus, neveziosi gi po miesta kaip as su VITO kazkada taip dariau.. ane?
Deciau +1 masinai su priekaba.
Busui dedu +1 jei turi paprasta masina kožnai dienai. Priesingu atveju -1...
Aiski jei pirksi 2005-2007 metu Nissan Primastar, Opel Vivaro ar ka nors pan. Tai ir koznai dienai tinka, bet tai pats supranti, joks Coupe/Compact ar net SV'ukas neatstos pagal tai kiek reikes litu ant minetojo.
Autobusas + priekaba, kitaip niekaip netelpam.
Treniruotems uztenka tik autobuso.
Beje, autobusas turi buti aukstas, kad galima butu dar miegamas vietas isirengti.
O jei normaliai vaziuot, tai be kemperio niekaip, tik jis jau treniruotems netinka, tada dar reikia autobuso + lengvoji siaip vazinejimui.
Treniruotems uztenka tik autobuso.
Beje, autobusas turi buti aukstas, kad galima butu dar miegamas vietas isirengti.
O jei normaliai vaziuot, tai be kemperio niekaip, tik jis jau treniruotems netinka, tada dar reikia autobuso + lengvoji siaip vazinejimui.
as manau mes snekam apie biudzetini varijanta, nes jei litu daug, tai ir diskusijos nebutu...
busas, paaukstintas ir pailgintas, jei dar gyvas(rida apie 200kkm), kaina nuo 10ke., jei nusipirksi lavona, tai apie keliones net kalbos but negali... investavus 10ke, ir tokia TP naudot tik sportui, butu kvaila, bet kaip ja idarbint ne "sportu" metu?
busas, paaukstintas ir pailgintas, jei dar gyvas(rida apie 200kkm), kaina nuo 10ke., jei nusipirksi lavona, tai apie keliones net kalbos but negali... investavus 10ke, ir tokia TP naudot tik sportui, butu kvaila, bet kaip ja idarbint ne "sportu" metu?
Tai as ir kalbejau apie biudzetini varianta. Tik jei treniruotes darai bent 3-4 kartus per savaite, o kiekviena savaitgali varzybos. Tai manau autobusiukas dirba jau pakankamai.
Motociklams tik dazniausiai jau nebespejama stumokliu keisti ir visu kitu besidevinciu detaliu.
Ir dar labai aktualu autobusiuko variklio galingumas, nes kai isvaziuoju i europa, tai daznai reikia greiciau nei 100km/h vaziuot.
Tokiais atvejais dar puikiai tinka priekaba + sharan ar 806, nes jei tik nuvaziuot ir grizti tai galima palaikyt daug didesni vidutini greiti ir konfortas neblogas. + pilnai gali issitiesti miegot taip.
Motociklams tik dazniausiai jau nebespejama stumokliu keisti ir visu kitu besidevinciu detaliu.
Ir dar labai aktualu autobusiuko variklio galingumas, nes kai isvaziuoju i europa, tai daznai reikia greiciau nei 100km/h vaziuot.
Tokiais atvejais dar puikiai tinka priekaba + sharan ar 806, nes jei tik nuvaziuot ir grizti tai galima palaikyt daug didesni vidutini greiti ir konfortas neblogas. + pilnai gali issitiesti miegot taip.
motopark koordinates - http://mapframe1.navici.com/infomedia/? ... 0Motomajat