Motociklo veziojimas i varzybas

Viskas apie motociklų sportą
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Motociklo veziojimas i varzybas

Post by w919 »

Prasau pasidalinti nuomone (grieztai - pliusai/minusai): auto su priekaba vs mikroautobusas?
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

bandziau abu variantus, tai gaunasi taip (jei lyginti tik siuos du variantus):
priekaba - vieni minusai
autobusas - vieni pliusai

duok minusa?
cross cojones PC
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Praktiskumo prasme, busas geriau, bet ideliomis salygomis tu ji naudosi kiek kartu per savaite? Tai va.. busa tureti bus vargelis, vaziuoti komforto nulis. Nebent jis bus salia lengvuskes. Mocas ant priekabos visai nieko blogo, beto priekaba atvaziaves namo po gonkiu istumei su mocu i garaza ir papior alaus gerti i getta... a to nusikales, dar moca nukraudinet... o su busu taip nebus, neveziosi gi po miesta kaip as su VITO kazkada taip dariau.. ane?

Deciau +1 masinai su priekaba.
Busui dedu +1 jei turi paprasta masina koþnai dienai. Priesingu atveju -1...

Aiski jei pirksi 2005-2007 metu Nissan Primastar, Opel Vivaro ar ka nors pan. Tai ir koznai dienai tinka, bet tai pats supranti, joks Coupe/Compact ar net SV'ukas neatstos pagal tai kiek reikes litu ant minetojo.

didzhej
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

tai as rasau is konteksto - moco vezimas. o kitu buitiniu salygu nezinau, bus dar masina ar ne.
as pasakysiu, kad vienam balsiu kieme labiausiai megstamas automobilis is triju, yra autobusas. priezasciu del vietos stokos nerasysiu.
cross cojones PC
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

didzhej wrote:Praktiskumo prasme, busas geriau, bet ideliomis salygomis tu ji naudosi kiek kartu per savaite? Tai va.. busa tureti bus vargelis, vaziuoti komforto nulis. Nebent jis bus salia lengvuskes. Mocas ant priekabos visai nieko blogo, beto priekaba atvaziaves namo po gonkiu istumei su mocu i garaza ir papior alaus gerti i getta... a to nusikales, dar moca nukraudinet... o su busu taip nebus, neveziosi gi po miesta kaip as su VITO kazkada taip dariau.. ane?

Deciau +1 masinai su priekaba.
Busui dedu +1 jei turi paprasta masina kožnai dienai. Priesingu atveju -1...

Aiski jei pirksi 2005-2007 metu Nissan Primastar, Opel Vivaro ar ka nors pan. Tai ir koznai dienai tinka, bet tai pats supranti, joks Coupe/Compact ar net SV'ukas neatstos pagal tai kiek reikes litu ant minetojo.
:mp1:
User avatar
zasiuks
50cc tarp koju
Posts: 94
Joined: 09 May 2008, 14:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by zasiuks »

Autobusas + priekaba, kitaip niekaip netelpam.
Treniruotems uztenka tik autobuso.
Beje, autobusas turi buti aukstas, kad galima butu dar miegamas vietas isirengti.

O jei normaliai vaziuot, tai be kemperio niekaip, tik jis jau treniruotems netinka, tada dar reikia autobuso + lengvoji siaip vazinejimui.
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

as manau mes snekam apie biudzetini varijanta, nes jei litu daug, tai ir diskusijos nebutu...
busas, paaukstintas ir pailgintas, jei dar gyvas(rida apie 200kkm), kaina nuo 10ke., jei nusipirksi lavona, tai apie keliones net kalbos but negali... investavus 10ke, ir tokia TP naudot tik sportui, butu kvaila, bet kaip ja idarbint ne "sportu" metu?
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

o nusipirkus didele priekaba, zemais bortais, dar pasigaminus "kieta" gaubta is aliumininio karkaso ir apsiut plastiku?
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

Gal kas nors galëtu pasakyti kiek km gaunasi iki Motopark trasos Suomijoj? Paþiûrëkit kas ant GPS'o, bo as tokio irengimo neturiu :)
Pas vienà þmogø uþklausiu kiek kainuotø nuveþti ir parveþti mocus su fura.
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

tai google maps panaudok. Atstumus skaiciuoja be problemu. Ir gps nereikia :)
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

www.viamichelin.com irgi dirba papuikintai
Peace ДА!
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

Vito wrote:Gal kas nors galėtu pasakyti kiek km gaunasi iki Motopark trasos Suomijoj? Pažiūrėkit kas ant GPS'o, bo as tokio irengimo neturiu :)
Pas vieną žmogų užklausiu kiek kainuotų nuvežti ir parvežti mocus su fura.
Vito, o koks tiksliai miestas? :oops:
User avatar
zasiuks
50cc tarp koju
Posts: 94
Joined: 09 May 2008, 14:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by zasiuks »

Tai as ir kalbejau apie biudzetini varianta. Tik jei treniruotes darai bent 3-4 kartus per savaite, o kiekviena savaitgali varzybos. Tai manau autobusiukas dirba jau pakankamai.
Motociklams tik dazniausiai jau nebespejama stumokliu keisti ir visu kitu besidevinciu detaliu.
Ir dar labai aktualu autobusiuko variklio galingumas, nes kai isvaziuoju i europa, tai daznai reikia greiciau nei 100km/h vaziuot.
Tokiais atvejais dar puikiai tinka priekaba + sharan ar 806, nes jei tik nuvaziuot ir grizti tai galima palaikyt daug didesni vidutini greiti ir konfortas neblogas. + pilnai gali issitiesti miegot taip.
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

paskaiciuot reik ir biudzeta, bo blin tas musu hobis, ziuriu brangsta ir brangsta :D
Post Reply