Del III etapo
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Nesportinis elgesys??? Skaitau minumum pašnekėt turėjo ko nereikia, o realiausiai tai su cviekais (ar kitokiais gėriais) per kAnkurentų jurtas prasiėjomindaugasa vol.2 wrote:cia del padangu?
Last edited by El Traxo on 07 Jul 2008, 21:40, edited 1 time in total.
How does you do?
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
mindaugai: kokiu dar padangu?El Traxo wrote:Nesportinis elgesys??? Skaitau minumum paðnekët turëjo ko nereikia, o realiausiai tai su cviekais (ar kitokiais gëriais) per kAnkurentø jurtas prasiëjomindaugasa vol.2 wrote:cia del padangu?
eltrax: ka reiktu prisneket, kad uzskaitytu uz nesportini? isdet i suns dienas ju motinas, zmonas, dukras, pasakyt, kad ju prezidentas negrazus etc.?
deja yra kitaip. skaitau latviai susimove antrasyk su siuo rastu. taipogi skaitau reiks rasto jiems atgalios. konstatuoju fakta, kad Latvijoj su motoziedu dar blogiau nei pas mus, ir negereja.
nauri, o kodel tave itrauke i sarasa? tu irgi blogietis dabar? kaip jus daba iki piarnu per LV vaziuosit?
race your life
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
heh, kol jūs pateiksit savo versiją, mes su mindaugu keliam savassai wrote: mindaugai: kokiu dar padangu?
eltrax: ka reiktu prisneket, kad uzskaitytu uz nesportini?
Dėl prišnekėjimo - savaitgalį šaudymo varžybose vienai estei norėjo duot DQ už nesportinį elgesį - pasimaivymai ir ginčai su teisėju. So viskas įmanoma
edit: radau tokį štai apibrėžimą Nesportiško elgesio pavyzdžiais gali buti sukčiavimas, nepagarba, nepaklusimas
pagrįstiems rungtynių pareigūno reikalavimams, kitoks elgesys, kuris sportui suteikia prastą reputaciją.
How does you do?
motobiker -tai ką nusprendė latviai?motobiker wrote:siandien pas latvius renkasi komisija,kuri spres ar leisti toliau motociklams vaziuoti bikerniekuose - taip kad gali buti,jog vaziavote paskutini karta sioje trasoje...
p.s. o tai už ką ten nesportišką elgesį skelbia mūsiškiams?
turiu pastebėti, kad kažkoks bardakėlis ten Latvijoje buvo - su boxais grybą pjovė, tūlikas tik vienas ir tas iki pat lubų pilnas buvo (antrą dieną dar kelis atvežė)
Svarbu ne greitis, bet musių kiekis...
gavau paaiskinima is latviu - pirmi trys reikalavo grazinti atgal startinius mokescius ,grasindami negrazinti transponderius... kai tuo tarpu automobilistai nepravaziave nei metro ,nutrauke varzybas ir nekele jokiu pasipiktinimu ( varzybos buvo nutrauktos del latviu sportininko zuties ).
O Nauris tai su lietaus padangomis prasiverze i trasa pro komisarus ,kurie jo nenorejo praleisti...
tiek ziniu .. nesiruosiu nieko teisti ,bet kaip yra ,taip ..
O Nauris tai su lietaus padangomis prasiverze i trasa pro komisarus ,kurie jo nenorejo praleisti...
tiek ziniu .. nesiruosiu nieko teisti ,bet kaip yra ,taip ..
Last edited by motobiker on 08 Jul 2008, 17:08, edited 1 time in total.
tai, kad automobilistai nieko nereikalavo, cia ju reikalas. nereikia remtis emocijomis ir kaltinti lietuviu. mes nuejome pranesti apie atsisakyma dalyvauti, dar nenutraukus varzybu, su mumis buvo ir latviu. nesudalyvauti varzybose gali but daugybe priezasciu ir cia tik organizatoriu reikalas, kaip traktuoti atsisakyma dalyvauti. remiantis tarptautinemotobiker wrote:.. nesiruosiu nieko teisti ,bet kaip yra ,taip ..
apie grasinima negrazint transponderiu girdziu pirma karta. oficialiai atsakau: ne, latviu nereketavau
ir nereik cia nieko teisti, nes ne del to sioje zemeje gyvenam. aciu
race your life
o tai kaip čia dabar yra - LT C klasėje lietaus padangos yra leidžiamos, o Latvijoje jau ne..??motobiker wrote: O Nauris tai su lietaus padangomis prasiverze i trasa pro komisarus ,kurie jo nenorejo praliesti...
ir kur žinoti tuos skirtumus? O Estijoje leidžiamos lietaus padangos?
Jei leidžiamos sportinės padangos (ne gatvinės- kurios šiek tiek pritaikytos lietui) kurios yra skirtos tik sausai trasai, tai kodėl neleidžiamos lietaus? Nemanau kad C'šnikai ant tiek šūstri, kad per šlapią važiuoti su sausam asfaltui skirtomis padangomis...
Svarbu ne greitis, bet musių kiekis...
del lietaus padangu uzdraudimo latviai ir man sukele rupesti,nes as sita suzinojau tik per pacias varzybas - tad sioje vietoje jie neteisus,nes tokius dalykus reikia pranesti is anksto o ne pries pat starta.Siuo atveju jie uzsiima savivale .Tiek Estijoje tiek Lietuvoje lietaus padangos leidziamos.Shtrych wrote:o tai kaip čia dabar yra - LT C klasėje lietaus padangos yra leidžiamos, o Latvijoje jau ne..??motobiker wrote: O Nauris tai su lietaus padangomis prasiverze i trasa pro komisarus ,kurie jo nenorejo praliesti...
ir kur žinoti tuos skirtumus? O Estijoje leidžiamos lietaus padangos?
Jei leidžiamos sportinės padangos (ne gatvinės- kurios šiek tiek pritaikytos lietui) kurios yra skirtos tik sausai trasai, tai kodėl neleidžiamos lietaus? Nemanau kad C'šnikai ant tiek šūstri, kad per šlapią važiuoti su sausam asfaltui skirtomis padangomis...
liepos menesi, kaip taisykle, varzybos Estijoje buna per pragariska karstiShtrych wrote:a kaip su padangom skirtomis krušai??motobiker wrote:Tiek Estijoje tiek Lietuvoje lietaus padangos leidziamos.![]()
![]()
vėl estija parodos savo gamtos išdaigas
[/img]