Del III etapo

Viskas apie motociklų sportą
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

atejo toks laiskas is latviu sporto federacijos , ko prisidirbot per Rygos gonkes????

"Bilo sobranije komissiji RR - nekotorije voprosi....
° V svjazi s nesportivnim povedeniem goncikov R.Rapšys, R.Bešenas, A.Rastenis, N.Pilkonis – oni nezelatelni na gonke v Rige 24 Aug."
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

cia del padangu?
ko tie latviai aplamai tokie jautrus? konkurencija jautru latvishka ishdiduma uzgavo?
imho, toki raporta galima rasyti, jei kazka ish trasos ishspirtu ar i duda uzvaziuotu.
cross cojones PC
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

mindaugasa vol.2 wrote:cia del padangu?
Nesportinis elgesys??? Skaitau minumum pašnekėt turėjo ko nereikia, o realiausiai tai su cviekais (ar kitokiais gėriais) per kAnkurentų jurtas prasiėjo :-k
Last edited by El Traxo on 07 Jul 2008, 21:40, edited 1 time in total.
How does you do?
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

nesportinis - labai plati savoka, kaip pvz neetishkas. ziurima i konteksta.
cia as speju tik.
cross cojones PC
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

El Traxo wrote:
mindaugasa vol.2 wrote:cia del padangu?
Nesportinis elgesys??? Skaitau minumum paðnekët turëjo ko nereikia, o realiausiai tai su cviekais (ar kitokiais gëriais) per kAnkurentø jurtas prasiëjo :-k
mindaugai: kokiu dar padangu?
eltrax: ka reiktu prisneket, kad uzskaitytu uz nesportini? isdet i suns dienas ju motinas, zmonas, dukras, pasakyt, kad ju prezidentas negrazus etc.? :) gal paliest zydu, geju, sovietu ar fashistu temas. ar sutikciau but nubaustas uz siautulinga vakareli ant starto/finisho, draga per trasa nakti, kokso trajektorijas, paddock girls kutenima iki ryto ir kitas paaugliskas nesamones.
deja yra kitaip. skaitau latviai susimove antrasyk su siuo rastu. taipogi skaitau reiks rasto jiems atgalios. konstatuoju fakta, kad Latvijoj su motoziedu dar blogiau nei pas mus, ir negereja.
nauri, o kodel tave itrauke i sarasa? tu irgi blogietis dabar? kaip jus daba iki piarnu per LV vaziuosit? :)
race your life
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

kiemo bobutes klausia:
o tai ka visgi padaret ? :roll:
+2/-14
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

sai wrote: mindaugai: kokiu dar padangu?
eltrax: ka reiktu prisneket, kad uzskaitytu uz nesportini? :)
heh, kol jūs pateiksit savo versiją, mes su mindaugu keliam savas :)
Dėl prišnekėjimo - savaitgalį šaudymo varžybose vienai estei norėjo duot DQ už nesportinį elgesį - pasimaivymai ir ginčai su teisėju. So viskas įmanoma :)

edit: radau tokį štai apibrėžimą Nesportiško elgesio pavyzdžiais gali buti sukčiavimas, nepagarba, nepaklusimas
pagrįstiems rungtynių pareigūno reikalavimams, kitoks elgesys, kuris sportui suteikia prastą reputaciją.
How does you do?
User avatar
Shtrych
50cc tarp koju
Posts: 141
Joined: 03 Jun 2008, 08:10
Location: Klaipėda

Post by Shtrych »

motobiker wrote:siandien pas latvius renkasi komisija,kuri spres ar leisti toliau motociklams vaziuoti bikerniekuose - taip kad gali buti,jog vaziavote paskutini karta sioje trasoje... ](*,)
motobiker -tai ką nusprendė latviai?
p.s. o tai už ką ten nesportišką elgesį skelbia mūsiškiams?
turiu pastebėti, kad kažkoks bardakėlis ten Latvijoje buvo - su boxais grybą pjovė, tūlikas tik vienas ir tas iki pat lubų pilnas buvo (antrą dieną dar kelis atvežė) :) elektros tai vos ne vogti ėjom.... :chain:
Svarbu ne greitis, bet musių kiekis...
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

gavau paaiskinima is latviu - pirmi trys reikalavo grazinti atgal startinius mokescius ,grasindami negrazinti transponderius... kai tuo tarpu automobilistai nepravaziave nei metro ,nutrauke varzybas ir nekele jokiu pasipiktinimu ( varzybos buvo nutrauktos del latviu sportininko zuties ).
O Nauris tai su lietaus padangomis prasiverze i trasa pro komisarus ,kurie jo nenorejo praleisti...
tiek ziniu .. nesiruosiu nieko teisti ,bet kaip yra ,taip ..
Last edited by motobiker on 08 Jul 2008, 17:08, edited 1 time in total.
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

motobiker wrote:.. nesiruosiu nieko teisti ,bet kaip yra ,taip ..
tai, kad automobilistai nieko nereikalavo, cia ju reikalas. nereikia remtis emocijomis ir kaltinti lietuviu. mes nuejome pranesti apie atsisakyma dalyvauti, dar nenutraukus varzybu, su mumis buvo ir latviu. nesudalyvauti varzybose gali but daugybe priezasciu ir cia tik organizatoriu reikalas, kaip traktuoti atsisakyma dalyvauti. remiantis tarptautine :) lenkijos praktika (kurios etapu organizavimas nepalyginamai visapusiskai aukstesnio lygio) pinigai ar dalis ju, dalyviui grazinama visais atvejais (net jei per kvalifikacija batona pagavai) ir tai tik parodo organizatoriu poziuri i savo daroma reikala. as moku pinigus uz paslauga ir turiu teise reikalaut pinigu atgal, negaves tos paslaugos. siuo atveju cia panasu i kazkokia duokle dievams, kurie uzsirustina ir siunciu kaimui audras ir nederliu.
apie grasinima negrazint transponderiu girdziu pirma karta. oficialiai atsakau: ne, latviu nereketavau :)
ir nereik cia nieko teisti, nes ne del to sioje zemeje gyvenam. aciu
race your life
User avatar
Shtrych
50cc tarp koju
Posts: 141
Joined: 03 Jun 2008, 08:10
Location: Klaipėda

Post by Shtrych »

motobiker wrote: O Nauris tai su lietaus padangomis prasiverze i trasa pro komisarus ,kurie jo nenorejo praliesti...
o tai kaip čia dabar yra - LT C klasėje lietaus padangos yra leidžiamos, o Latvijoje jau ne..??
ir kur žinoti tuos skirtumus? O Estijoje leidžiamos lietaus padangos?
Jei leidžiamos sportinės padangos (ne gatvinės- kurios šiek tiek pritaikytos lietui) kurios yra skirtos tik sausai trasai, tai kodėl neleidžiamos lietaus? Nemanau kad C'šnikai ant tiek šūstri, kad per šlapią važiuoti su sausam asfaltui skirtomis padangomis... :albino:
Svarbu ne greitis, bet musių kiekis...
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

a tu nezinojai, kad latvijoj ant enduro kroso yra draudziamos krosines padangos, leidziama tik su gatvinem lekti per shudus!
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

Shtrych wrote:
motobiker wrote: O Nauris tai su lietaus padangomis prasiverze i trasa pro komisarus ,kurie jo nenorejo praliesti...
o tai kaip čia dabar yra - LT C klasėje lietaus padangos yra leidžiamos, o Latvijoje jau ne..??
ir kur žinoti tuos skirtumus? O Estijoje leidžiamos lietaus padangos?
Jei leidžiamos sportinės padangos (ne gatvinės- kurios šiek tiek pritaikytos lietui) kurios yra skirtos tik sausai trasai, tai kodėl neleidžiamos lietaus? Nemanau kad C'šnikai ant tiek šūstri, kad per šlapią važiuoti su sausam asfaltui skirtomis padangomis... :albino:
del lietaus padangu uzdraudimo latviai ir man sukele rupesti,nes as sita suzinojau tik per pacias varzybas - tad sioje vietoje jie neteisus,nes tokius dalykus reikia pranesti is anksto o ne pries pat starta.Siuo atveju jie uzsiima savivale .Tiek Estijoje tiek Lietuvoje lietaus padangos leidziamos.
User avatar
Shtrych
50cc tarp koju
Posts: 141
Joined: 03 Jun 2008, 08:10
Location: Klaipėda

Post by Shtrych »

motobiker wrote:Tiek Estijoje tiek Lietuvoje lietaus padangos leidziamos.
a kaip su padangom skirtomis krušai?? #-o
:chain:
vėl estija parodos savo gamtos išdaigas :albino:
Svarbu ne greitis, bet musių kiekis...
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

Shtrych wrote:
motobiker wrote:Tiek Estijoje tiek Lietuvoje lietaus padangos leidziamos.
a kaip su padangom skirtomis krušai?? #-o
:chain:
vėl estija parodos savo gamtos išdaigas :albino:
liepos menesi, kaip taisykle, varzybos Estijoje buna per pragariska karsti :D ir galima pamatyti ne tik varzybas bet ir tokiu vaizeliu :D
Image[/img]
Post Reply