BMW kokybes problemos

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
Post Reply
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

tedi, siaip talkateliai taikomi visiskai racionaliai. Patikimumo jie lyginant su grandine i galva neprideda. Tam yra kitos priezastys. Norint padaryti motora, kuris turi gera sukimo momenta, reikia kad jo cilindro aukstis (stroke) butu didesnis uz ploti (bore). Tada sukimo momentas gaunasi geras, bet apsukos ir galia prastesnis. Pvz vrodo motore yra atvirksciai - plotis kur kas didesnis uz auksti. Todel jis sukasi pakankamai gerai, arkliu surenka irgi nemazai, bet norint kad jis vaziuotu reikia issukti. Talkateliai lyginant su grandine leidziai sumazinti motoro auksti, jiems uztenka kur kas zemesnes galvos. Todel galima sutalpinti didesni motora i esama rema. Kadangi motoras yra pagamintas geram sukimo momentui, bet nedidelem apsukom, neaktualus talkateliu pagrindinis minusas - didelis inercijos momentas, neleidziantis pasiekti dideliu apsuku. Kitas talkateliu pliusas - siektiek nusileidzia svorio centras. Tiek del trumpesnio motoro, tiek del velenu perkelimo zemyn.
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

ezhiukas wrote:tedi, siaip talkateliai taikomi visiskai racionaliai.
aš tai ir norėjau pasakyti. išradimas 100 metų senumo, bet kruizerio motorui labai tinkamas iki šiolei. tuo tarpu kitokių motociklų motorams, jau nelabai
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

duodu teoui pliusa. uz tikrai dideli optimizma ir shviesu poziuri i gyvenima.
+
kai pneumatiniai ir elektriniai voztuvai jau naudojami lenktynese ir kokiu 5 metu begyje yamaha ides i gatvinius motus, rasti kazka teigiamo apatiniu skirstymo velenu variklyje su talkateliais yra teigiama.
ka cia kalbame?! elektriniai varikliai jau po biski naudojami divratese transporto priemonese! kai geras: stovi greta elektrinis variklis ir v2 vazdushnikas su talkateliais?
igarsinu. vienas vaziuoja: zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzssss......
kitas vaziuoja: bler-bler...bler-bler....blerrr-blerrr.....
:albino:
cross cojones PC
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

mindaugasa vol.2 wrote: ka cia kalbame?! elektriniai varikliai jau po biski naudojami divratese transporto priemonese!
Tai jau tikrai ką čia kalbame! :bs: Jie jau PILNAI jose naudojami! :teeth:
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

bbd as tu elektriniu varikliu. Kur dvasingumas? Kur? Kol bus imanoma, naudosiu benzinine vozdushke su talkateliais.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

ezhiukas wrote:bbd as tu elektriniu varikliu. Kur dvasingumas? Kur? Kol bus imanoma, naudosiu benzinine vozdushke su talkateliais.
na tai viskas tvarkoje. as irgi kol kas naudosiu benzinini.
beda bus, kai gazolinas prades kainuoti 15lt/l, pats variklis del emisijos reikalavimu kainuos 150klt (nuo 2012 isigalioja nauji emisijos reikalavimai, jei gerai pamenu. dar paskum bus visai zopa: vitaminas c tures eiti per duslintuva), o elektriniai bus ishtobulinti. gal net bus elektrinis su ekscentriku, kad imituotu vibracijas? be to numatys atskira talpa alyvos, kad biski pavarvetu sustojus?

eziukai, think apie vartotojiska patoguma elektrinio ir talkateliaus: kaina, aptarnavimo poreikis, mase, ives mokescius uz tarsha ir pan. ay?
Last edited by mindaugasa vol.2 on 03 Sep 2008, 12:00, edited 1 time in total.
cross cojones PC
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

na, seniem mokesciu nemanau kad ives. Jei senesni nei kazkiek ten tu metu isvis antikvariatu jau skaitomi. Jiems isvis lengvatos duodamos. HD laiko ilgai, daliu pirkt yra iki siol bet kuriam pagamintam po antro pasaulinio, taip kad gyvenima pratesinet galima ilgai.
Masina gali buti elektrine, man px. Bet motociklas - ne. Suzlugdo visa dvasinguma.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

o krosavykas gali buti elektrinis?
cross cojones PC
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

mindaugasa vol.2 wrote:o krosavykas gali buti elektrinis?
elektriniai kadangi texnikos triumfas tai tik ziede vazios. :albino:
less teeth, more tits.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

as sutinku. naujas mocas kainuos 3000litu ir vers iki 100kg. i komplekta ieis mp3 grotuvas su soundracku pasirinktinai (r1, gsxr, ducati). naturalu, kad traukos kontrole bus realizuota lengvai-elegantishkai.
gps ir on-line ryshis nedelsiant rezultatus atvaizduos jutjubej.

kadangi mokescius uz tarsha visvien ives (naudojimosi vidaus degimo varikliu varoma transporto priemone mokestis. vienas baikeris/ 1 menesisi / 1000lt be PVM), tai baikeriai i sborus rinksis troleibusais ir kt. visuomeniniu transportu ir pavydziom akutem, pro jau patrauktos per 50cm nuo trasos, tvoros plysius stebes elektrinius-plastmasinius.

krosavykai begios po balas trumpais shortukais, tashkydami purvais patys save ir kitus, garsiai pers imituodami 2T. arshiausi kels dumblo fontanus, imituodami Mitas prasisukima. koks skirtumas kaip ishsipurvinti?
cross cojones PC
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

sioje temoje neperskaiciau ne vienos zinutes
prasau mane numoderuot
:toilet:
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

cia tolimos ateities paveikslas. Pakol pagamins mass production ready elektro motociklus, kurie savo charekteristikom priartetu prie dabartiniu, praeis kokie 20 metu. Kol jie pakeist benzininius, dar 10. Cia gi ne masinyte, puse tonos sverianciu batareikiu neidesi. Taip kad laukti dar ilgai.
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

mindaugasa vol.2 wrote:as sutinku. naujas mocas kainuos 3000litu ir vers iki 100kg. i komplekta ieis mp3 grotuvas su soundracku pasirinktinai (r1, gsxr, ducati). naturalu, kad traukos kontrole bus realizuota lengvai-elegantishkai.
nesvaikit. nespės pasaulis taip smarkiai evoliucionuoti. po keletos/keliolikos metų prasidės world war III, ir visi progresai liks tik popieriuje, vėl gryšim 100 metų atgal - gyvensim urvuose, naudosimės laidiniu telefonu, televizijos išviso nebus, o per radiją transliuos tik pranešimus apie oro atakas ir naujienas iš fronto... px. bus visos emisijos ir inovacijos - džiaugsiesi, kad savo sūnui radai griuvėsiuose kokį dviratį perlinkusį pusiau...
ai, dar priedo praskries pro žemę ten kažkoka nibiru artai nubiru planeta, ir sunaikins tai ko nesunaikino branduolinė žiema ir cheminis ginklas...

p.s. ta proga, siūlau įsteigti labdaringą fondą "motofrakcijos bomboubežišče", ir už surinktus pinigus mindaugo sklype išraust gilią duobę, ir įrengti slėptuvę. Iš savo pusės galiu nemokamai paprojektuoti ir suderinti su savivaldybe projektuką...
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

tai va kam mindaugas triusi nusipirko - rausia jam bombouzbeziscia nelegalia. Net ir derint su niekuo nereikia. Ateinas kas nors - ka as zinau, triusio urvas ir tiek :D
User avatar
danas
Apsiles raideris
Posts: 276
Joined: 01 Jul 2008, 13:17

Post by danas »

Teo wrote: nesvaikit. nespės pasaulis taip smarkiai evoliucionuoti. po keletos/keliolikos metų prasidės world war III, ir visi progresai liks tik popieriuje, vėl gryšim 100 metų atgal - gyvensim urvuose, naudosimės laidiniu telefonu, televizijos išviso nebus, o per radiją transliuos tik pranešimus apie oro atakas ir naujienas iš fronto... px. bus visos emisijos ir inovacijos - džiaugsiesi, kad savo sūnui radai griuvėsiuose kokį dviratį perlinkusį pusiau...
ai, dar priedo praskries pro žemę ten kažkoka nibiru artai nubiru planeta, ir sunaikins tai ko nesunaikino branduolinė žiema ir cheminis ginklas...

p.s. ta proga, siūlau įsteigti labdaringą fondą "motofrakcijos bomboubežišče", ir už surinktus pinigus mindaugo sklype išraust gilią duobę, ir įrengti slėptuvę. Iš savo pusės galiu nemokamai paprojektuoti ir suderinti su savivaldybe projektuką...
greit marš visi pirkti šūdabrydžių :rock:
Post Reply