BMW kokybes problemos

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

danas wrote:
greit marš visi pirkti šūdabrydžių :rock:
beja, šūdabrydis bus ko gero vienintelė tinkama TP, judėti per bombų išdraskytus kelius ir laukus :)
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

nesamone.

gyvenime reikai tureti du ar net tris motus.
todel, einu is ce pats.

didzhej
User avatar
danas
Apsiles raideris
Posts: 276
Joined: 01 Jul 2008, 13:17

Post by danas »

didzhej wrote:nesamone.

gyvenime reikai tureti du ar net tris motus.
todel, einu is ce pats.
eik, vistiek karas bus ir gyvuos šūdabrydžiai (nors ir labai gaila)
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

ezhiukas wrote:bbd as tu elektriniu varikliu. Kur dvasingumas? Kur? Kol bus imanoma, naudosiu benzinine vozdushke su talkateliais.
O juk galėtų elektrinis motociklas turėti vielbraukius, važiuodami po troliku linija galima prisijungti ir pasikrauti senkančias batareikas. Panašiai kaip bevielis internetas.
O dar kažkur skaičiau kad ir be vielbraukio elektrą galima bus paimti iš perdavimo linijos.
"O šilumą galima vogti iš kaimyno su dulkių siurbliu per rozetes skylutes" (Radioshow, XXa.)
O karas tik dar labiau pagreitins technologijų vystymąsį.
User avatar
gintaras13
Ganerio lankytojas
Posts: 700
Joined: 01 Jul 2008, 15:38
Location: Vilnius

Post by gintaras13 »

tai karas pagreitins technologiju vystymasi ir tuomet karo metu Lietuvos zvalgai su elektriniais sudabrydziais tyliai ir greitai issvalgys rusijos teritorija (pasikraudami nuo rusisku el perdavimo liniju ar perdirbdami is pastatu isspinduliuojama siluma) o eltraxas nukariaus/uzims visas nafta turtingas rusijos sritis ir mes visi draugiskai vel galesime dvasingai varineti su benzynkom :D .
Juk nereiks benzo brangei pirkti is eltraxo ar ne?
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

del benzo kainu pas lostraxa as nezinau, bet duobes pas mane sklypely gilios neishkasit: smelis, kap nerijos pliaze. uzgrius gi!
o del karo tai visko gali buti. uztai as siulau labai rusam nesipriesinti, kai puls. staigiai visi istraukiam dar neismestus komjaunimo pazymejimus ir mosuojam draugiskai rankytemis. pirma - maziau skaudes, antra-pas rusus bus pigus benzas. be to jie su pirko visus gerus brandus ir dekingi uz kolaboracija rusai visiem duos po aston martin moca pilnu baku saliarkos.
cross cojones PC
User avatar
gintaras13
Ganerio lankytojas
Posts: 700
Joined: 01 Jul 2008, 15:38
Location: Vilnius

Post by gintaras13 »

plius ypatingai pasizymejusiems ir aktyviai agituojantiems - galimybe savaite nemokamai pagyventi abramoviciaus jachtoj :rock:
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

mindaugasa vol.2 wrote: be to jie su pirko visus gerus brandus ir dekingi uz kolaboracija rusai visiem duos po aston martin moca pilnu baku saliarkos.
kad sibyriuj galėtum nuo šalašo iki kirtavietės nuvažiuot, ir sutaupęs laiko daugiau malkų prikirstum?
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

tevas buvo, ko man nepavaziuoti, nepasizvalgyti?
cross cojones PC
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

mindaugasa vol.2 wrote:tevas buvo, ko man nepavaziuoti, nepasizvalgyti?
beja, kitais yra kitasi metais yra planas numinti iki kogalymo (su mašina), o nuo ten iki Igarkos - ranka paduoti - apsižiūrėsiu ar jau stato apartamentus :)
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

ale kokia idomi ir konstruktyvi diskusija gavosi, net ir su bnv labai susije, bo vokieciai su bnv vaziuodavo su rusais kariaut :)
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

teoai, rusai sako, kad net uralo nedavaziavus pasibaigia tarybu valdzia. turek ak47 prie shono.
cross cojones PC
User avatar
gintaras13
Ganerio lankytojas
Posts: 700
Joined: 01 Jul 2008, 15:38
Location: Vilnius

Post by gintaras13 »

Tai gi apartamentai ten dar turi but islike, bo as kazkada buvau tuose krastuose tai visi viesbuciai ir liuksai ir vilos stovejo lyg laiko nepaliestos[/quote]
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

ezhiukas wrote:ale kokia idomi ir konstruktyvi diskusija gavosi,
aha, jau laikas numoderuoti prie mindaugo astronominių įžvalgų skyrelio :)
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

mindaugasa vol.2 wrote:teoai, rusai sako, kad net uralo nedavaziavus pasibaigia tarybu valdzia. turek ak47 prie shono.
man arčiau prie širdies amerikoniška technika:
Image
Post Reply