Salmas - Schuberth S1 - 330 Euru - pasirinkau labiausiai del to, kad yra skaitomas salyginai tyliausiu; firma, grazus, atitinka ir DOT ir ECE standartus, o ir internal visorius juodas yra.
2 daliu kombinezonas - Dainese Laguna Seca - 710 euru baltas - daug apsaugos, gera kokybe, grazus, firma.
Pirstines - Dainese Full Metal Racer - 220 Euru - geriausios rinkoj, alpinestarsu gp-tech perspjauna dvigubai. Firma.

Batai - Puma 1000, 200euru. Ieskojau sidi top of the line, bet nepasirode tokie hi tech kaip sitie, tai ir leme pasirinkima. Judejimo laisve. Pusiaufirma.

Issakykit savo nuomone apie pasirinktus itemus. Ka vertetu pakeisti.

