nu tai viskas aisku, ka tavo drakonas "durnapele" vadinagonzas wrote:kaip pasakytu mano drakonas --> durnapele.
eik pas rinau i partija
reik enduristu patarimo
10k uz 97 m. "legenda". Ar verta? neverta. Ar apsimoka? Neapsimoka.dunse wrote:nenoriu cia keiktis nei chuj...., bet tik uzdaviau viena klausima ir norejau isgirst atsakyma:TAIP arba NE. klausimas temos pradziojgonzas wrote:sakiau kad ameba.
eik pas rinau i partija.
Kodel Afrika? Todel, kd visi apie ja sneka? Ae del to, kad Lileikis su ja enduristo karjera pradejo?
Добро пожаловать нахуй
Paskirtis: pajuris(gan daznai) kai susils orai i derevnia 100km autostrados beveik kiekviena savaitgali, i darba (trakai - vln), nu ir misko keliukais pasibalamutintRenaz wrote:Kokia paskirtis? Kur vaziuosi, kaip? Kiek pats sveri? Ugis? Batu ismiera?dunse wrote:mataras vaziaves 15k km, visi krepsiai yra, lankai, padangos.
tai tenere geriau???
ugis 186, svoris 80-85.
dunsei uzdejau +
patiko bicas
raugia tematikoj, ir siaip su vienalasciais susipazines
apie softusneismanau, bet vis tiek rinkciausi kazka lengvesnio nei afrika
kad ir ta pati transalpa
uz 10 k galima pasiimt tikrai padoru baika
tenere yra gaidys, bo yra yamaha
edit: dar skaitau afrika yra vistik kaip begemotas pelkej :nei islupsi is ten, nei issprogdinsi
ant egsfaldo nivalyt ir nestovi, bekelej labai smarkiai ant bico dyrbt reikia
patiko bicas
raugia tematikoj, ir siaip su vienalasciais susipazines
apie softusneismanau, bet vis tiek rinkciausi kazka lengvesnio nei afrika
kad ir ta pati transalpa
uz 10 k galima pasiimt tikrai padoru baika
tenere yra gaidys, bo yra yamaha
edit: dar skaitau afrika yra vistik kaip begemotas pelkej :nei islupsi is ten, nei issprogdinsi
ant egsfaldo nivalyt ir nestovi, bekelej labai smarkiai ant bico dyrbt reikia
tai vat to svorio ir bijau labiausiai, po triju batonu ant smelio, ketvirta karta jau pats nebepakeliau. nu tai apsistosiu ties transu arba afrikastorms wrote:dunsei uzdejau +
patiko bicas
raugia tematikoj, ir siaip su vienalasciais susipazines
apie softusneismanau, bet vis tiek rinkciausi kazka lengvesnio nei afrika
kad ir ta pati transalpa
uz 10 k galima pasiimt tikrai padoru baika
tenere yra gaidys, bo yra yamaha
prie svorio priprantama, transliapas labai panasau svorio kaip afrika, o afrikos zmogelis taip ramiai vazinejo, kad net varikli pakeite
cia kartais ne lileikio afrika per kelias rankas perejus, nes anas kaip tik toki fetisa su savaja padares buvo
ir metai atitinka 
o bet taciau, jei planuojama Keliaut tai ko afrika kist i smelynus. ar tik vel nebus eilnis variantas, kai apie viena moca svaigstama, o naudojama ne pagal paskirti.
anyway, as dar kaip varianta imciau ir efke, o gal net ir dakar'o versija su normaliais ratais. tokios juokingos Keliones po 100 km tikrai nepabosta su efke birbint.
pabaigai, kadangi sezonas jau i pabaiga Keliauninkams, tai siulau imt si savaitgaly sekmadieni atlekt i dubingius - ten bus visa kruva motociklu, galesi susipazinti su zmonem, apciupineti ivairius variantus, pasedeti, pabandyt. manau daug geriau taip rinktis, nei forumuose.
dar daug enduristu penktadieniais renkasi muskate, bet jau be mocu, sekmadieniais vaziuojama i pakatuskes nuo plento baro, gal ten dar galetum apciupineti kelis eksponatus.
o bet taciau, jei planuojama Keliaut tai ko afrika kist i smelynus. ar tik vel nebus eilnis variantas, kai apie viena moca svaigstama, o naudojama ne pagal paskirti.
anyway, as dar kaip varianta imciau ir efke, o gal net ir dakar'o versija su normaliais ratais. tokios juokingos Keliones po 100 km tikrai nepabosta su efke birbint.
pabaigai, kadangi sezonas jau i pabaiga Keliauninkams, tai siulau imt si savaitgaly sekmadieni atlekt i dubingius - ten bus visa kruva motociklu, galesi susipazinti su zmonem, apciupineti ivairius variantus, pasedeti, pabandyt. manau daug geriau taip rinktis, nei forumuose.
dar daug enduristu penktadieniais renkasi muskate, bet jau be mocu, sekmadieniais vaziuojama i pakatuskes nuo plento baro, gal ten dar galetum apciupineti kelis eksponatus.
tuos 100 km naxer birbinti avtostrada?
bene pelkiu aplink nera?
ir malonumas ir tikslas pasiektas [-o<
pirk Afrika, tema galim rakint. busi pirmas cia su Afrika
bene pelkiu aplink nera?
ir malonumas ir tikslas pasiektas [-o<
pirk Afrika, tema galim rakint. busi pirmas cia su Afrika
Last edited by tckd on 23 Oct 2008, 08:47, edited 1 time in total.
less teeth, more tits.