reik enduristu patarimo

Motofrakcijos Enduro skyrius
User avatar
dunse
50cc tarp koju
Posts: 122
Joined: 22 Oct 2008, 21:13
Location: Justai

Post by dunse »

gonzas wrote:kaip pasakytu mano drakonas --> durnapele.

eik pas rinau i partija
nu tai viskas aisku, ka tavo drakonas "durnapele" vadina :D
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

dunse wrote:
gonzas wrote:sakiau kad ameba.

eik pas rinau i partija.
nenoriu cia keiktis nei chuj...., bet tik uzdaviau viena klausima ir norejau isgirst atsakyma:TAIP arba NE. klausimas temos pradzioj
10k uz 97 m. "legenda". Ar verta? neverta. Ar apsimoka? Neapsimoka.
Kodel Afrika? Todel, kd visi apie ja sneka? Ae del to, kad Lileikis su ja enduristo karjera pradejo?
Добро пожаловать нахуй
User avatar
dunse
50cc tarp koju
Posts: 122
Joined: 22 Oct 2008, 21:13
Location: Justai

Post by dunse »

mataras vaziaves 15k km, visi krepsiai yra, lankai, padangos.
tai tenere geriau???
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

dunse wrote:mataras vaziaves 15k km, visi krepsiai yra, lankai, padangos.
tai tenere geriau???
Kokia paskirtis? Kur vaziuosi, kaip? Kiek pats sveri? Ugis? Batu ismiera?
Добро пожаловать нахуй
User avatar
dunse
50cc tarp koju
Posts: 122
Joined: 22 Oct 2008, 21:13
Location: Justai

Post by dunse »

Renaz wrote:
dunse wrote:mataras vaziaves 15k km, visi krepsiai yra, lankai, padangos.
tai tenere geriau???
Kokia paskirtis? Kur vaziuosi, kaip? Kiek pats sveri? Ugis? Batu ismiera?
Paskirtis: pajuris(gan daznai) kai susils orai i derevnia 100km autostrados beveik kiekviena savaitgali, i darba (trakai - vln), nu ir misko keliukais pasibalamutint
ugis 186, svoris 80-85.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Nu tai reiskia reik imt kelionine Afrika ir keliaut i Trakus!
Добро пожаловать нахуй
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

dunsei uzdejau +
patiko bicas
raugia tematikoj, ir siaip su vienalasciais susipazines
apie softusneismanau, bet vis tiek rinkciausi kazka lengvesnio nei afrika
kad ir ta pati transalpa
uz 10 k galima pasiimt tikrai padoru baika
tenere yra gaidys, bo yra yamaha

edit: dar skaitau afrika yra vistik kaip begemotas pelkej :nei islupsi is ten, nei issprogdinsi
ant egsfaldo nivalyt ir nestovi, bekelej labai smarkiai ant bico dyrbt reikia
User avatar
dunse
50cc tarp koju
Posts: 122
Joined: 22 Oct 2008, 21:13
Location: Justai

Post by dunse »

storms wrote:dunsei uzdejau +
patiko bicas
raugia tematikoj, ir siaip su vienalasciais susipazines
apie softusneismanau, bet vis tiek rinkciausi kazka lengvesnio nei afrika
kad ir ta pati transalpa
uz 10 k galima pasiimt tikrai padoru baika
tenere yra gaidys, bo yra yamaha
tai vat to svorio ir bijau labiausiai, po triju batonu ant smelio, ketvirta karta jau pats nebepakeliau. nu tai apsistosiu ties transu arba afrika :) nu gal ir neimciau tos africos taip iskart, bet zinau, kad ji tikrai yra neuzvyta, ramiakas su ja vazinejo. +visi priedai ir dar plasmases naujas duos sake.
User avatar
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372
Joined: 14 Jul 2008, 23:02

Post by _heyy »

prie svorio priprantama, transliapas labai panasau svorio kaip afrika, o afrikos zmogelis taip ramiai vazinejo, kad net varikli pakeite :D cia kartais ne lileikio afrika per kelias rankas perejus, nes anas kaip tik toki fetisa su savaja padares buvo :D ir metai atitinka :)

o bet taciau, jei planuojama Keliaut tai ko afrika kist i smelynus. ar tik vel nebus eilnis variantas, kai apie viena moca svaigstama, o naudojama ne pagal paskirti.

anyway, as dar kaip varianta imciau ir efke, o gal net ir dakar'o versija su normaliais ratais. tokios juokingos Keliones po 100 km tikrai nepabosta su efke birbint.

pabaigai, kadangi sezonas jau i pabaiga Keliauninkams, tai siulau imt si savaitgaly sekmadieni atlekt i dubingius - ten bus visa kruva motociklu, galesi susipazinti su zmonem, apciupineti ivairius variantus, pasedeti, pabandyt. manau daug geriau taip rinktis, nei forumuose.
dar daug enduristu penktadieniais renkasi muskate, bet jau be mocu, sekmadieniais vaziuojama i pakatuskes nuo plento baro, gal ten dar galetum apciupineti kelis eksponatus.
User avatar
dunse
50cc tarp koju
Posts: 122
Joined: 22 Oct 2008, 21:13
Location: Justai

Post by dunse »

nu vat del dubingiu tai ziurejau jau, dar ir i busa pora mocu priglausciau jei kam reiketu,tik vat kad nzn kaip su darbu iseis....
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

100 km galima su belekuo birbint, sunkaus turisto tam visai nereikia
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

tuos 100 km naxer birbinti avtostrada?
bene pelkiu aplink nera?
ir malonumas ir tikslas pasiektas [-o<

pirk Afrika, tema galim rakint. busi pirmas cia su Afrika =;
Last edited by tckd on 23 Oct 2008, 08:47, edited 1 time in total.
less teeth, more tits.
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

kartais laikas neleidzia birbint pelkem. Bo uztrunka kokius 2 kartus ilgiau, ir tai jei niekur nepasiklysti :)
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

ezhiukas wrote:kartais laikas neleidzia birbint pelkem. Bo uztrunka kokius 2 kartus ilgiau, ir tai jei niekur nepasiklysti :)
tai jau pas save i kaima gali takeli prasimint
ir po 6 alaus miegodamas gryzt :hippy:
less teeth, more tits.
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

nu jo, cia didelis pelkiu privalumas kad gali po 6 alaus vaziuot. Tik idomu kiek batonu priraikytum po 6 alaus :D Bumptelsi i koki medi ir ras po to po menesio, sugrauzta barsuku :)
Post Reply