Multidisciplinine gonTke
as tai manau, ir jau su YVL buvome sugalvoje koncepta... gonkiu. (yvl nepik, biski patobulinau)
Gonkes turetu but panasios i draga (bet del viso pikto vadinkime tai super-sprintu), taigi SUPERSPRINTAS.
Anas susideda si keliu elementu:
a) vaziavimas eGsfaltu;
b) vaziavumas zvyru;
Kodel tai turetu but idomu, ogi delto, kad vaziuotojai turetu 400 metru (dvi tiesiosios po 200 metru) atkarpa iveikti ant skirtingu dangu, su apsisukimu po 200 ir grizimu i finisa/starta - stojimas bazeje (galima stoppy), kada galinis ir priekiniai ratai apsizergia linija.
Rezultatas idomumo delei butu sumuojamas.
pvz. a) zvyras --- 10 sec; b) eGsfaltas --- 12 sec, final: 22 sec.
Laimi mazesni sumini laika turintis.
Pasirasot BRYTVOS?
Gonkes turetu but panasios i draga (bet del viso pikto vadinkime tai super-sprintu), taigi SUPERSPRINTAS.
Anas susideda si keliu elementu:
a) vaziavimas eGsfaltu;
b) vaziavumas zvyru;
Kodel tai turetu but idomu, ogi delto, kad vaziuotojai turetu 400 metru (dvi tiesiosios po 200 metru) atkarpa iveikti ant skirtingu dangu, su apsisukimu po 200 ir grizimu i finisa/starta - stojimas bazeje (galima stoppy), kada galinis ir priekiniai ratai apsizergia linija.
Rezultatas idomumo delei butu sumuojamas.
pvz. a) zvyras --- 10 sec; b) eGsfaltas --- 12 sec, final: 22 sec.
Laimi mazesni sumini laika turintis.
Pasirasot BRYTVOS?
—
didzhej
didzhej
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
demesio,
sekanciu metu geguzes 1d., pazymedama tarptautine Darbo diena, balsiu bendruomene rengia varzybas greiciausiam pasaulio motociklui issiaiskinti.
bus vaziuojami du etapai:
1km z. ezeru gatve ir 1km zvyrkeliu iki kryzioku sodu
dalyvavimas butinas,
prizus varzybom isteige balsiu dvarelis.
kvieciame!
sekanciu metu geguzes 1d., pazymedama tarptautine Darbo diena, balsiu bendruomene rengia varzybas greiciausiam pasaulio motociklui issiaiskinti.
bus vaziuojami du etapai:
1km z. ezeru gatve ir 1km zvyrkeliu iki kryzioku sodu
dalyvavimas butinas,
prizus varzybom isteige balsiu dvarelis.
kvieciame!
cross cojones PC
Mindawgas gerai pastebejo, 200m yra per mazai, nebus tokio "wow" efekto skritume kaip pvz 500m
O siaip manau taip pasvarscius tai kad gautu sumoje endurkes nuo brytvu jeigu tokias distancijas varytu....asfaltas tai viskas aisku, o ant zvyro ne taip baisiai tos brytvos vaziuoja jeigu tiesiai be posukiu...variklis duoda savo pranasuma ir svoris nedaug skiriasi? padangu tik reiketu tokiu "lietaus".
Aisku tik yra pora bet - surasti tokias atkarpas ir surasti drasoliu kuriems butu negaila draskyti brytvas ant zvyro
Edit: arba visi deda brytvines padangas, t.y. brytvos savo, o endurkes - supermotines asfaltines
O siaip manau taip pasvarscius tai kad gautu sumoje endurkes nuo brytvu jeigu tokias distancijas varytu....asfaltas tai viskas aisku, o ant zvyro ne taip baisiai tos brytvos vaziuoja jeigu tiesiai be posukiu...variklis duoda savo pranasuma ir svoris nedaug skiriasi? padangu tik reiketu tokiu "lietaus".
Aisku tik yra pora bet - surasti tokias atkarpas ir surasti drasoliu kuriems butu negaila draskyti brytvas ant zvyro
Edit: arba visi deda brytvines padangas, t.y. brytvos savo, o endurkes - supermotines asfaltines
tai su ta salyga, galima nevaziuot visai
nes cia gincas kas ka atpisa "taip kaip stovi"
delto nei padangu keitaliot, nei ... pilti dieseli.. negalima
p.s. o jei imti supermoto?
kas ka atpistu? Brytva, ar 600cc kokia nors versija?
Va ir gaunasi, kad gal geriau lieka tegul taip kaip yra.
Beje, ant zvyro britva leks tiesiai, kol neuzmes galo.. o tada jau gaudyk batona, vairo pasukamumas tai.. mizernas... aisku ant asfalto neatguldysi kroselkos, kad jau visai butu 'wow'... bet uztat vaziuot galima ir zanosais galima ait!
nes cia gincas kas ka atpisa "taip kaip stovi"
delto nei padangu keitaliot, nei ... pilti dieseli.. negalima
p.s. o jei imti supermoto?
kas ka atpistu? Brytva, ar 600cc kokia nors versija?
Va ir gaunasi, kad gal geriau lieka tegul taip kaip yra.
Beje, ant zvyro britva leks tiesiai, kol neuzmes galo.. o tada jau gaudyk batona, vairo pasukamumas tai.. mizernas... aisku ant asfalto neatguldysi kroselkos, kad jau visai butu 'wow'... bet uztat vaziuot galima ir zanosais galima ait!
—
didzhej
didzhej
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
+1 mindaugui. Nekarta teko ir kai kada tenka biski zvyruotu keliuku pravaziuoti - viskas px. Stabiliai stovi, sikna sau plaukioja nuo 3000rpm bet kokiu begiu bet stabiliai stovi savo veziose ir gali minti nors ir 100km/h ar dar bilekiek jeigu kiausiniai geri
Netgi buvau isigudrines biski driftinima su gazu ant posukio pashlifuoti, bet poto pagalvojau kad gal tiek to dar "prisizaisiu".
P.S. Ta prasme as bandziau ir ta ir ta, tai sakau savo pastebejimus, o DJ bande su brytva ant zvyriuko ar tik siaip pasvajoja kaip kas turi buti ?

P.S. Ta prasme as bandziau ir ta ir ta, tai sakau savo pastebejimus, o DJ bande su brytva ant zvyriuko ar tik siaip pasvajoja kaip kas turi buti ?