reiks nueit paziuret gal ir man koki priza duos.... maza kas gal kas nors neateis atsiimti pvz koki nauju padangu komlpekta, arba kokius 30 litru tepaluuuu arba ... ai baigiam svajoti ... nusinesiu cipsu alaus ir bus turbo... tik reik issiaiskinti kaip ta vieta skaitosi ar viesa, ar gert galima
sai wrote:o! bet megstu paburbet: normalaus kabako negalejo paimt, kad smagiai pasibut? per pietu pertrauka butu dar paprasciau :D
didesne dalis nenori kabake ( kaip rodo praeitu metu patirtis ...) o jeigu tau butinai reiks aplaistyt vietoje ,tai visad prasom - uz keliu metru nuo veiksmo vietos yra visai neblogas kabakas
valgykla siulai?! aciu mr.president. tigi iskart sakiau, geriau per pietu pertrauka :D
edit: visad mallonu matyt, kaip federacija lanksciai ir operatyviai viso sezono begyje prisitaiko prie vartotoju pageidavimu. tiesiog nushlifuotas marketingo deimantas. apie protokola nera teke girdet?
parodykite prasome,gerbiamasis, ta protokola,kuriame parasyta,kad apdovanojimai turi buti daromi "normaliame kabake "
P.S. beje, prezidento vieta visada laisva asmenims tiek geresniems ( ne tik "žinantiems" kaip viską geriau padaryti ) tiek galintiems tai padaryti idealiau t.y. pagal kiekvieno "vartotojo" norą ...
krce nier bazaro, prezikui pliusas, nes postus dalina
o yr filmas,kad visa didele seima galetume paziuret ir ateitu ir pirminykas ir mes, ir butu svente sirdyje?
....
norėjau paloti... AM AM
bet susilaikysiu - vis tiek: šventė ir pan
ir gerai kaip yra
bile kokį paguodos prizą duotų už tą sunkiai iškovotą vietą kad būtų palikuonims galima pasigirti, kad jų senuxs irgi kadaise buvo "kietas"
mars i enruro skyreli ereziju skleist. jum tik kad smely murkdytis, kaip vistom, cha!
taipogi primenu, kad siame ziauriame pasaulyje dirbama ne uz aciu. yra darbas, kuris turi buti atliktas, o kazkieno padekos yr antraeilis dalykas, nebent esi boba (anglishkai-cock, rus.-syska) ir tau svarbu, ka apie tave kalba ir galvoja. hejau pirk kabrioleta :D