NMSF 2009 metų kalendorius

Viskas apie motociklų sportą
Post Reply
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

NMSF 2009 metų kalendorius

Post by motobiker »

Paskelbtas 2009 metų NMSF bei kitų varžybų kalendorius,kurį peržiūrėti galite
čia >>>
User avatar
Shtrych
50cc tarp koju
Posts: 141
Joined: 03 Jun 2008, 08:10
Location: Klaipėda

Post by Shtrych »

gut.
o kaip su visų pamėgta Kacergine? nebus?
p.s. o šiauliuose Hoby neleis važiuoti?
Svarbu ne greitis, bet musių kiekis...
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

nu labai idomu. kruva uzvaziavimu. kacergos ner. ka jakas sako?
kaip ten kartodromuose lenks? bus daug neskausmingu prigulimu ant zolytes?
dolce moto darys alternatyvu championshipa?
beje protestuoju pries pauer komanderio uzdraudima. nors suprantu, kad tuo siekta suamzinti pinigingu gonshchiku persvara pries nepinigingus ir tai yra tesinga.
?
cross cojones PC
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

enduro tematika nelietuva..
endurokrosas ziemine_rukla? ir bikeshowmilenium..kacerbergo nematyt
motokrosas KTM taure keli etapai kawnui

pff =;
less teeth, more tits.
User avatar
Kamstis
Ganerio lankytojas
Posts: 509
Joined: 04 Jan 2009, 23:02
Location: Kaunas ?

Post by Kamstis »

Tai wtf negalesiu pasigrozet kaip vyrai kacergoi smaugia?
С голой бабой трудно спорить!!!
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

jamam SM etapus
kas in?
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

dar klausimas
jei noresis pralekt ir SM ir ziede, tai reikes 2 licenciju???
http://motosportas.lt/index.php?option= ... Itemid=101
dar klausimas: kokie reikalavimau SM klaseje?
ar tiesiog sedi ir smaugi lyg nebutu rytojaus?
User avatar
inter
Ganerio lankytojas
Posts: 606
Joined: 03 Jan 2009, 12:29
Location: Vaterland

Post by inter »

Nu, o dabar greit visi klojat kas kur smaugsit. :rockwoot:
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

Að smaugsiu þàsiukà. Ant þolytës. Palei trasà.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

dajosh padangu shildytuvus!
gi shoks lekt nuo pirmo rato kartodrome, posukiai ten staigus, ir guls.
ar ne?
cross cojones PC
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

Shtrych wrote:gut.
o kaip su visų pamėgta Kacergine? nebus?
p.s. o šiauliuose Hoby neleis važiuoti?
kartodromuose visur bus C ir Hobby klases - jei pavyks bus 4 etapai Lietuvoje,
P.S istaisysiu klaida :roll:
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

mindaugasa vol.2 wrote:nu labai idomu. kruva uzvaziavimu. kacergos ner. ka jakas sako?
kaip ten kartodromuose lenks? bus daug neskausmingu prigulimu ant zolytes?
dolce moto darys alternatyvu championshipa?
beje protestuoju pries pauer komanderio uzdraudima. nors suprantu, kad tuo siekta suamzinti pinigingu gonshchiku persvara pries nepinigingus ir tai yra tesinga.
?
kartodromuose taktika kitokia - reikia pasidaryti geriausia laika per kvala,nepramiegoti starto ir praktiskai niekas neturetu aplenkti :)
dolce moto atsisake su mumis bendradarbiauti,uzvakar Saulius patvirtino ,kad jie su LMSF darys Rytu Europos chempionata ... tad neturim galimybes iterpti ir savo C klases per tas varzybas.
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

Kamstis wrote:Tai wtf negalesiu pasigrozet kaip vyrai kacergoi smaugia?
galesi - numatytos komercines varzybos :)
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

storms wrote:dar klausimas
jei noresis pralekt ir SM ir ziede, tai reikes 2 licenciju???
http://motosportas.lt/index.php?option= ... Itemid=101
dar klausimas: kokie reikalavimau SM klaseje?
ar tiesiog sedi ir smaugi lyg nebutu rytojaus?
taip - reikes 2 licenciju
nuostatai turetu buti paskelbti vasario viduryje, taciau ypatingu reikalavimu SM nera
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

mindaugasa vol.2 wrote:dajosh padangu shildytuvus!
hobby klaseje prasom, C klaseje - sorry...
Post Reply