NMSF 2009 metų kalendorius
NMSF 2009 metų kalendorius
Paskelbtas 2009 metų NMSF bei kitų varžybų kalendorius,kurį peržiūrėti galite
čia >>>
čia >>>
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
nu labai idomu. kruva uzvaziavimu. kacergos ner. ka jakas sako?
kaip ten kartodromuose lenks? bus daug neskausmingu prigulimu ant zolytes?
dolce moto darys alternatyvu championshipa?
beje protestuoju pries pauer komanderio uzdraudima. nors suprantu, kad tuo siekta suamzinti pinigingu gonshchiku persvara pries nepinigingus ir tai yra tesinga.
?
kaip ten kartodromuose lenks? bus daug neskausmingu prigulimu ant zolytes?
dolce moto darys alternatyvu championshipa?
beje protestuoju pries pauer komanderio uzdraudima. nors suprantu, kad tuo siekta suamzinti pinigingu gonshchiku persvara pries nepinigingus ir tai yra tesinga.
?
cross cojones PC
dar klausimas
jei noresis pralekt ir SM ir ziede, tai reikes 2 licenciju???
http://motosportas.lt/index.php?option= ... Itemid=101
dar klausimas: kokie reikalavimau SM klaseje?
ar tiesiog sedi ir smaugi lyg nebutu rytojaus?
jei noresis pralekt ir SM ir ziede, tai reikes 2 licenciju???
http://motosportas.lt/index.php?option= ... Itemid=101
dar klausimas: kokie reikalavimau SM klaseje?
ar tiesiog sedi ir smaugi lyg nebutu rytojaus?
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
kartodromuose taktika kitokia - reikia pasidaryti geriausia laika per kvala,nepramiegoti starto ir praktiskai niekas neturetu aplenktimindaugasa vol.2 wrote:nu labai idomu. kruva uzvaziavimu. kacergos ner. ka jakas sako?
kaip ten kartodromuose lenks? bus daug neskausmingu prigulimu ant zolytes?
dolce moto darys alternatyvu championshipa?
beje protestuoju pries pauer komanderio uzdraudima. nors suprantu, kad tuo siekta suamzinti pinigingu gonshchiku persvara pries nepinigingus ir tai yra tesinga.
?
dolce moto atsisake su mumis bendradarbiauti,uzvakar Saulius patvirtino ,kad jie su LMSF darys Rytu Europos chempionata ... tad neturim galimybes iterpti ir savo C klases per tas varzybas.
taip - reikes 2 licencijustorms wrote:dar klausimas
jei noresis pralekt ir SM ir ziede, tai reikes 2 licenciju???
http://motosportas.lt/index.php?option= ... Itemid=101
dar klausimas: kokie reikalavimau SM klaseje?
ar tiesiog sedi ir smaugi lyg nebutu rytojaus?
nuostatai turetu buti paskelbti vasario viduryje, taciau ypatingu reikalavimu SM nera