Motobatai visiems gyvenimo atvejams?
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Motobatai visiems gyvenimo atvejams?
laba diena,
storms siandien ideja iskele
kaip zinia mx batai turi turbut auksciausia kojos apsaugos laipsni
tai chulia reikalingi brytviniai?
deduosi, na ne pacius-pacius krosiskiausius, bet tarkim supermoto-enduro batus ir smaugiu kad ir su brytva
?
tai kodel brytviniai batai dar ir brangesni?
ar su enduriniais pavara tenka jungti visa koja/padu ar is ciurnos visvien turime laisvo judejimo pakankamai perjungti pavara vien pedute?
turbut viskas ten gerai su tais mx?
parduodu alpinstarus savo, jei taip
aciu
storms siandien ideja iskele
kaip zinia mx batai turi turbut auksciausia kojos apsaugos laipsni
tai chulia reikalingi brytviniai?
deduosi, na ne pacius-pacius krosiskiausius, bet tarkim supermoto-enduro batus ir smaugiu kad ir su brytva
?
tai kodel brytviniai batai dar ir brangesni?
ar su enduriniais pavara tenka jungti visa koja/padu ar is ciurnos visvien turime laisvo judejimo pakankamai perjungti pavara vien pedute?
turbut viskas ten gerai su tais mx?
parduodu alpinstarus savo, jei taip
aciu
cross cojones PC
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Imanoma visur ir viskas jeigu gerai kalsi.....
Bet sakau su sitais nepaslaidinsi Mugello trasoje, ir apsaugu aplink peda kazkaip mazoka...?
Kitas dalykas, kiek jie sveria ir kaip butu patogu su tokiu "dydziu" makaluotis tarp kojeles ir kojeles.
Ir jie jei neklystu tokio plocio kad turbut brauktusi posukyje sonas i asfalta jau is anksto.... ?
Tuo paciu, zhr. kaina ar ne ~1000lt normalus krosiniai kainuoja?
Bet sakau su sitais nepaslaidinsi Mugello trasoje, ir apsaugu aplink peda kazkaip mazoka...?
Kitas dalykas, kiek jie sveria ir kaip butu patogu su tokiu "dydziu" makaluotis tarp kojeles ir kojeles.
Ir jie jei neklystu tokio plocio kad turbut brauktusi posukyje sonas i asfalta jau is anksto.... ?
Tuo paciu, zhr. kaina ar ne ~1000lt normalus krosiniai kainuoja?
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
skaitau (skaiciau) visi jie viduje turi gelio padushkas, ka butu minksta, sharnyrus etc. na gal ne sitie, kur nuotraukoje, bet rimtesni turi.
pvz. supertechu isorinis batas yra loricos shliauka. apsaugos neatlieka jokios.
vidinis gi batas, saugo nuo kazkike ishsukimo, bet nuo smugiavimo i asfalta vartaliojantis (kai juokingai tabaluoji kanopelemis) nekiek.
bbz.
pvz. supertechu isorinis batas yra loricos shliauka. apsaugos neatlieka jokios.
vidinis gi batas, saugo nuo kazkike ishsukimo, bet nuo smugiavimo i asfalta vartaliojantis (kai juokingai tabaluoji kanopelemis) nekiek.
bbz.
cross cojones PC
- gintaras13
- Ganerio lankytojas
- Posts: 700
- Joined: 01 Jul 2008, 15:38
- Location: Vilnius
o tai kas nutiko notomorow koncepcyjos patvirtintom

?
skaitau su krosiniais batukais nepavaziuosi su britvom. nes as pvz ant super duko niekaip nesgebejau normaliai junginet pavaru. pirma, batai sunkus, tai nuo to pakojo kampu slysdavo zemyn. antra ciurna ant krosiniu batu tiek nesilanksto, kad pakistum po kojele pavaras jungt. belieka jungti is sono, o tada kaip suprantu kencia aeorodinamika

?
skaitau su krosiniais batukais nepavaziuosi su britvom. nes as pvz ant super duko niekaip nesgebejau normaliai junginet pavaru. pirma, batai sunkus, tai nuo to pakojo kampu slysdavo zemyn. antra ciurna ant krosiniu batu tiek nesilanksto, kad pakistum po kojele pavaras jungt. belieka jungti is sono, o tada kaip suprantu kencia aeorodinamika
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
kitokiu ir nera. arba full mx batai, arba touringines lakierkos vaziuot asfaltais, bet lakierkos padarytos kad butu maximaliai patogios aukojant sauguma. supermoto batai yra tie patys mx, tik padaryta kad butu patogu sudilusius padus keisti, nes anie dyla kiekvienas gonkes, o batu baze ta pati.mindaugasa vol.2 wrote:hey, tai pastave full xm batai.
o yra superpoto ar enduro
tavo komentarai del situ tinkamumo?
beje, o tai kaip pavaras jungi su krosavyku, ten kazkas kitaip?
pavaras kroselkoje jungineju kilnodamas koja
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
na batsiuviai tai ten daug kokiu gamina
gal ir ant vieno kurpaliaus, nzn?
pvz. yra atskira kategoria trialui. kas ten?
paskum enduro. nu gal ne touringines tapkes visvien?
paskum dar qvadam ishskire atskirus. kodel? marketingas? tai jo!
va storms numyleta forma (beje turejau brytvinius f1. visai respektabiliai pagaminta!)
yr chiurnos eiga ar ne? apsaugos tai sexualios.

nu trialiniai:

geriau saugos negu brytviniai, ar ne?
gal ir ant vieno kurpaliaus, nzn?
pvz. yra atskira kategoria trialui. kas ten?
paskum enduro. nu gal ne touringines tapkes visvien?
paskum dar qvadam ishskire atskirus. kodel? marketingas? tai jo!
va storms numyleta forma (beje turejau brytvinius f1. visai respektabiliai pagaminta!)
yr chiurnos eiga ar ne? apsaugos tai sexualios.
nu trialiniai:
geriau saugos negu brytviniai, ar ne?
cross cojones PC
