Motobatai visiems gyvenimo atvejams?

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Motobatai visiems gyvenimo atvejams?

Post by mindaugasa vol.2 »

laba diena,

storms siandien ideja iskele
kaip zinia mx batai turi turbut auksciausia kojos apsaugos laipsni
tai chulia reikalingi brytviniai?
deduosi, na ne pacius-pacius krosiskiausius, bet tarkim supermoto-enduro batus ir smaugiu kad ir su brytva
?
tai kodel brytviniai batai dar ir brangesni?
ar su enduriniais pavara tenka jungti visa koja/padu ar is ciurnos visvien turime laisvo judejimo pakankamai perjungti pavara vien pedute?
turbut viskas ten gerai su tais mx?
parduodu alpinstarus savo, jei taip
aciu
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

](*,)
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

kayr?
zr.
Image

looks business?

cia storms siandie tik ant nuospaudos uzmyne: varciau, varciau as rankos tuos superechus... nu neitikino manes. nesijauciu saugus. ne daytona, bet kuriuo atveju.
skaitau vis dar imanomas soninis ciurnos ishlauzimas
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Imanoma visur ir viskas jeigu gerai kalsi.....

Bet sakau su sitais nepaslaidinsi Mugello trasoje, ir apsaugu aplink peda kazkaip mazoka...?

Kitas dalykas, kiek jie sveria ir kaip butu patogu su tokiu "dydziu" makaluotis tarp kojeles ir kojeles.

Ir jie jei neklystu tokio plocio kad turbut brauktusi posukyje sonas i asfalta jau is anksto.... ?


Tuo paciu, zhr. kaina ar ne ~1000lt normalus krosiniai kainuoja?
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

skaitau (skaiciau) visi jie viduje turi gelio padushkas, ka butu minksta, sharnyrus etc. na gal ne sitie, kur nuotraukoje, bet rimtesni turi.
pvz. supertechu isorinis batas yra loricos shliauka. apsaugos neatlieka jokios.
vidinis gi batas, saugo nuo kazkike ishsukimo, bet nuo smugiavimo i asfalta vartaliojantis (kai juokingai tabaluoji kanopelemis) nekiek.
bbz.
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Vertigo Corsa? :laughing6:
Image
User avatar
gintaras13
Ganerio lankytojas
Posts: 700
Joined: 01 Jul 2008, 15:38
Location: Vilnius

Post by gintaras13 »

ko gero geriausias sprendimas - Kalnu slidinejimo batai

Pliusai: aerodinamiski, ciurnos apsauga super, priekis ir galas su apsaugom ir dar siauri pakankamai kad possukyje nesiekti asfalto :D
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

:D :D
Image
User avatar
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372
Joined: 14 Jul 2008, 23:02

Post by _heyy »

o tai kas nutiko notomorow koncepcyjos patvirtintom

Image

?

skaitau su krosiniais batukais nepavaziuosi su britvom. nes as pvz ant super duko niekaip nesgebejau normaliai junginet pavaru. pirma, batai sunkus, tai nuo to pakojo kampu slysdavo zemyn. antra ciurna ant krosiniu batu tiek nesilanksto, kad pakistum po kojele pavaras jungt. belieka jungti is sono, o tada kaip suprantu kencia aeorodinamika :-k
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

hey, tai pastave full xm batai.
o yra superpoto ar enduro
tavo komentarai del situ tinkamumo?

beje, o tai kaip pavaras jungi su krosavyku, ten kazkas kitaip?
cross cojones PC
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

mindaugasa vol.2 wrote: beje, o tai kaip pavaras jungi su krosavyku, ten kazkas kitaip?
nezinau kaip kiti, bet as jungiu kilsteledamas koja, koks ten ciurna, jei vis moca kaldajobina? jokios precizikos! Pisi visa koja zemyn arba i virsu ir laikais, kad nenunestu... :rock:
Добро пожаловать нахуй
User avatar
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372
Joined: 14 Jul 2008, 23:02

Post by _heyy »

mindaugasa vol.2 wrote:hey, tai pastave full xm batai.
o yra superpoto ar enduro
tavo komentarai del situ tinkamumo?

beje, o tai kaip pavaras jungi su krosavyku, ten kazkas kitaip?
kitokiu ir nera. arba full mx batai, arba touringines lakierkos vaziuot asfaltais, bet lakierkos padarytos kad butu maximaliai patogios aukojant sauguma. supermoto batai yra tie patys mx, tik padaryta kad butu patogu sudilusius padus keisti, nes anie dyla kiekvienas gonkes, o batu baze ta pati.
pavaras kroselkoje jungineju kilnodamas koja :-$
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

isbandysiu ant piktutes kaip te kas su junginejimu
aisku tik viena, po mx batui sportinius ikisus koja jausmas apima kad varai su tapkem
User avatar
Kamstis
Ganerio lankytojas
Posts: 509
Joined: 04 Jan 2009, 23:02
Location: Kaunas ?

Post by Kamstis »

jei jau pirmininkas uzvede tokia tema tai isikisiu ir as.

Gal kas pasakytu kurie smagesni, patogesni, saugesni, lengvesni batukai?
pirmu dvieju kainos labai panasios. Netycia kasnors turi ciupinejo etc...

1. ALPINESTARS TECH 3
2. Fox Comp 5
3. Jusiu pasiulymai
С голой бабой трудно спорить!!!
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

na batsiuviai tai ten daug kokiu gamina
gal ir ant vieno kurpaliaus, nzn?
pvz. yra atskira kategoria trialui. kas ten?
paskum enduro. nu gal ne touringines tapkes visvien?
paskum dar qvadam ishskire atskirus. kodel? marketingas? tai jo!

va storms numyleta forma (beje turejau brytvinius f1. visai respektabiliai pagaminta!)
yr chiurnos eiga ar ne? apsaugos tai sexualios.
Image

nu trialiniai:
Image
geriau saugos negu brytviniai, ar ne?
cross cojones PC
Post Reply