Ka pirkti?

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405
Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis

Ka pirkti?

Post by Shadow »

Taigis, parduodu savo Sportsteri pagaliau.
Dabar mastau kelis variantus. Kuris siaip butu geriausias tamstu nuomone?
Honda Shadow 1,1 litro
Suzuki Intruder (man siaip ziurisi nelabai kaip...)
Suzuki Volusia (VL)
Kokis harlis padoresnis (ar apskritai imanomas variantas uz 15000 Lt bet ne Sportsteris)
Aciu uz nuomones.
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Nu aš kaip panasonikas gal nelabai kompetencijos šituo klausimu turiu, bet kažkaip po Harlio žiūrėt į visokius suskius ar hondas (atsiprašau, mano mylimas ir gerbiamas gamintojau, bet čioperių jūs negaminat :P), tai nžn, nžn.. :oops:
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372
Joined: 14 Jul 2008, 23:02

Post by _heyy »

as skaitau kad yr apskritai gaidys galvot, kad kazka nusipirksi, kai ziuri vien i shudusi r myzalus. pazek i alt2009, vat ten tai mocu rasi :rock:
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

skaitau kad pirk masina. Nx tuos motociklus, vejas pucia, lietus lyja, vazinet tik puse metu tegali. Sudas zodziu. Pirk masina
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

Ir sanariam jusiškiam nekažikas, nu :albino:
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

ir vaikaio reiks kazkur veziuot. :albino:

bet hardas neblogas iseina.
less teeth, more tits.
User avatar
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405
Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis

Post by Shadow »

Aciu uz nuomones. Jus visi labai protingi, tai galvojau patarsit is technines puses. Aciu dar karta uz patarimus.
Beje, masina as ir taip turiu.
Efkonai, aciu uz nuomone. Beda ta, kad as nesivaikau kazkokiu ten zibomu zenklu. Na harlis, na honda, na bet abu du ratus turi. Renkames pagal finansus tiesiog.
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

tai kad tu neparasei kokie pasirinkimo kriterijai. Ar pirksi beleka, svarbu kad tik cioperis? Koks maziukas intruderis ir shadowas yra visiskai skirtingi motociklai, tiek dydziu, tiek galingumu
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

shadowai, imk cbr1000rr (belenkuri) arba, jei turi pinigu imk cb1000r, bo sitas naujas.
argumentu reik?
cross cojones PC
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

Tik siulau neterst royal blue spalvu ir nejemt bergo. O siaip koki nevalinanti japona-harda gali drosei imt.

Argumentai:

Kur ziuri ten vaziuoji.
Nenuobodu.
Sveikatos draudimas atsiperka jau po keliu vaziavimu!
Sudaromas vaizdas.
Vienkemy gyvenant yra "must have".
+2/-14
User avatar
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405
Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis

Post by Shadow »

Noriu cioperio.
Shadowa ziuriu 1,1 kubaturos. Man reik didesnio motociklo.
Suzus, irgi didesnius, nereikia man 800 ar 600 kubaturos.
Sportsteris man buvo per mazas. Todel ieskau didesnio. Aisku, pirmiausia tai priklauso kaip jausiuos uzsedus. Belenko nenoriu, pvz Yamahes arba Kawasakio usen net ziuret nenoriu. Yamahe pirkciau jei reiktu pianino :)
Britvos ir streetai nedomina ne per kur.
Geresniais laikais vazinet bekelem imsim enduro. Bet tik kaip antra motocikla.
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

o kodel reikia didesnio chioperio? rimtai klausiu.
bet jei parasysi, kad daugiau galios reikia, tai aisim i anekdotu kampeli pratest diskusijos.
cross cojones PC
User avatar
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405
Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis

Post by Shadow »

Tikrai ne del galios :) Matavausi kelis Shadowus (650, 750 ir 1.1). Is ju labiausiai patiko 1,1 nes pats didziausias. Kaip zinia, Sportsteris nebuvo tas, kuris patogus ilgose kelionese, plius vibracija, kuri man nelabai patiko. Noriu minkstesnio, kad butu galima ir toliau uz LT ribu palekti, didesnio bako, kad nereiktu buti nuolat priklausomai nuo degaliniu issidestymo.
Man visai dar patiko Suzuki Volusia, nors varikllis 800, motociklas ziurisi gerai, ir yra palyginus nemazas. Bet velgi, idomu ar turi igimtu ligu kokiu, ir siaip kaip eksploatacija.
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

o pala, kai deda didesni varikli i koki star'a, tai ir pats mocas didesnis buna? ar pakabos nustatymai (minkstesnis)?
cross cojones PC
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

haha, suzai 1.5 yra slamstas. 1.4 gal ir puse velnio, bet labai jau mazi, as ant jo jauciuosi per didelis. O va jamakes ir kawasakiai kaip tik visai neblogi motocikliukai. Merginai manau ypac teisingas pasirinkimas butu 1.1 dragstaras. Svoris gana nedidelis - 260 kg, svorio centras zemai, galios uztenka - 60 ag, kaina maza, kardanas, ausinimas oru, taip kad prieziuros reiks visai minimaliai. Didesni roadstarai irgi puikus motociklai, nenuvertinciau ir 1.5, 1.6 vulkanu. Shadowai geri, bet kaip modelis jau gerokai pasene ir atsibode. VTX tai jau pasidare kaip antras golfas - neidomu ir banalu.
Post Reply