Akalogija

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
Post Reply
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Akalogija

Post by Username »

Kaip visi puikiai pamenam, USA 08-09 CBR1K galingumas yra apribotas virs ~10k rpm. Ta patvirtino pati Honda.

Dabar gi, ta pati situacija pastebeta ir su 09R1. Virs 12k rpm "fly-by-wire" sistema, padaro gaza 80% (nors rankena atsukta iki pat dugno). Hehe, vadinasi "duokim daugiau kontroles kompui" :albino:

Manau neisvengiamai visos brytvos bus (o gal jau ir yra) amerikeje glushinamos. Californija cia neprieko.

Image
Image
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

Ar minejau kad kuri laika dynokreives man dar kels shleikstuli ?

Turejau turininga pirmadieni Rygoje. Mazame konteineryje HD buvo prasuktas 115 kartu (tikrai). Uztruko nuo 13 iki 18 valandos. Dynostendo termometras rode 32 laipsnius silumos. Gaila nerode decibelu

Sumasumarum +5 arkliai ir +5 Nm, skaudanti galva ir klausos praradimas dar parai.

Kiek is tikro yra arkliu pasakyt negalejo, bo dynostendas nekalibruotas.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
gintaras13
Ganerio lankytojas
Posts: 700
Joined: 01 Jul 2008, 15:38
Location: Vilnius

Post by gintaras13 »

Beje turetau pastebeti kad pvz pas mani trumpe idetas kokis tai daigtas kuris montuojamas tik i California modelius (koks tai filtras ar kas tai panasaus) tai manau kad Kalifornija baikus glushina dar ir papildomu svoriu :D
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

jo, as irgi uzsipisau rygoj laukt pakol arvio traktoriu sureguliuos. Gerai kad bent jau lauke sedejau, nereikejo klausytis. O arvis tai saziningai 5 valandas per peti ziurejo, kad latviai ko neprichimicintu :D
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

ezhiukas wrote:O arvis tai saziningai 5 valandas per peti ziurejo, kad latviai ko neprichimicintu :D
:lolol:

ar tiesa, kai motobaltikas išgirsta netoliese važiuojant Arvį, užsidaro tai pietums, tai inventorizacijai? :duxina:
:D
How does you do?
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

ezhiukas wrote:jo, as irgi uzsipisau rygoj laukt pakol arvio traktoriu sureguliuos. Gerai kad bent jau lauke sedejau, nereikejo klausytis. O arvis tai saziningai 5 valandas per peti ziurejo, kad latviai ko neprichimicintu :D
Nu sportbaika derinti ir reguliuoti yra o.k. bet chioperi? nakum? Jis vistiek vibruoja kaip koks xronius ir nevalina :dontknow:

:D
Image
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

nu kaip ko? Per riebus misinys - daug kuro ryja kruizinant. Per liesas - smarkiai kaista, ausinimas gi oru. Nu ir papildomi keli arkliai ir duobiu islyginimas kaip bonusas :) O arvio atvejis labai akivaizdziai parode kad defaultinis power commanderio mapas niekam tikes. Prie zemu apsuku buvo smarkiai per riebu, prie austesniu per liesa. Reguliuot visgi reikia.
Last edited by ezhiukas on 03 Jun 2009, 13:03, edited 1 time in total.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Aa nu tai tada viskas zjb. Kaip ir. :)

Arvi?
Image
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

Skaitau vienas dalykas kai reik bakbkes moket ir kitas, kai xaliava. Beja antrakart negreit tokiai atrakcijai pasirasyciau.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Post Reply