Kaip visi puikiai pamenam, USA 08-09 CBR1K galingumas yra apribotas virs ~10k rpm. Ta patvirtino pati Honda.
Dabar gi, ta pati situacija pastebeta ir su 09R1. Virs 12k rpm "fly-by-wire" sistema, padaro gaza 80% (nors rankena atsukta iki pat dugno). Hehe, vadinasi "duokim daugiau kontroles kompui"
Manau neisvengiamai visos brytvos bus (o gal jau ir yra) amerikeje glushinamos. Californija cia neprieko.
Beje turetau pastebeti kad pvz pas mani trumpe idetas kokis tai daigtas kuris montuojamas tik i California modelius (koks tai filtras ar kas tai panasaus) tai manau kad Kalifornija baikus glushina dar ir papildomu svoriu
jo, as irgi uzsipisau rygoj laukt pakol arvio traktoriu sureguliuos. Gerai kad bent jau lauke sedejau, nereikejo klausytis. O arvis tai saziningai 5 valandas per peti ziurejo, kad latviai ko neprichimicintu
ezhiukas wrote:jo, as irgi uzsipisau rygoj laukt pakol arvio traktoriu sureguliuos. Gerai kad bent jau lauke sedejau, nereikejo klausytis. O arvis tai saziningai 5 valandas per peti ziurejo, kad latviai ko neprichimicintu
Nu sportbaika derinti ir reguliuoti yra o.k. bet chioperi? nakum? Jis vistiek vibruoja kaip koks xronius ir nevalina
nu kaip ko? Per riebus misinys - daug kuro ryja kruizinant. Per liesas - smarkiai kaista, ausinimas gi oru. Nu ir papildomi keli arkliai ir duobiu islyginimas kaip bonusas O arvio atvejis labai akivaizdziai parode kad defaultinis power commanderio mapas niekam tikes. Prie zemu apsuku buvo smarkiai per riebu, prie austesniu per liesa. Reguliuot visgi reikia.
Last edited by ezhiukas on 03 Jun 2009, 13:03, edited 1 time in total.