enduriniai batai krose nenaudojami, bo per daug giliai kabina zeme posukiuos ir ne tiktckd wrote:is ko sprendi?
dabar toks padas narmaliai krosan ain ir axo ir fox ir astarsai10 panasus
necilik nuo madu!
Enduriniai ir krosiniai batai
Enduriniai ir krosiniai batai
#288
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
xujampampuglink! grait sakai kuo ISH ESMES skiriasi enduriniai* nuo MX.. nes pirma roza girdziu.aida wrote:googlink ;)
p.s. slidimas visur reikalingas
guminiai chebatai braidyt po shudus - cia ne enduriniai tikiuos?
edit: nu tai kurie is situ enduro, kurie motocross?
Peace ДА!
1 - padas. mazesnis protektorius
2- nosis. nera metaliniu apkaustu, o tai suteikia geresni kojos praslydima per grunta. ka neuzlenktum atgal
3- oro/vandens pralaidumas. suprantama ir taip ane?
4- mazesnis (biski) svoris. maziau sagciu. maziau metalo
5 - plonesnis priekis. na ta dalis pirstu. tik nezinau del ko
edit: vaziuoti galima ir su tapkem, bet jei jau rimtai, tai rimtai iki galo
2- nosis. nera metaliniu apkaustu, o tai suteikia geresni kojos praslydima per grunta. ka neuzlenktum atgal
3- oro/vandens pralaidumas. suprantama ir taip ane?
4- mazesnis (biski) svoris. maziau sagciu. maziau metalo
5 - plonesnis priekis. na ta dalis pirstu. tik nezinau del ko
edit: vaziuoti galima ir su tapkem, bet jei jau rimtai, tai rimtai iki galo
#288
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
nu nera, bet yra
tiesiog yra nauju pliusu pagal kuriuos visi perlipa i juos. Jau retas kuris vaziuoja su auksciau minetais 5 punktais
ai, einu atostogu.
bet galiu duot telefono numeriu.. googlej neradau
vistiek as teisi
tiesiog yra nauju pliusu pagal kuriuos visi perlipa i juos. Jau retas kuris vaziuoja su auksciau minetais 5 punktais
ai, einu atostogu.
bet galiu duot telefono numeriu.. googlej neradau
vistiek as teisi
#288
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
aha! ka ir sake tuchkus - nauja mada, nauji atradimai ir nieko daugiau!aida wrote:nu nera, bet yra![]()
tiesiog yra nauju pliusu pagal kuriuos visi perlipa i juos. Jau retas kuris vaziuoja su metaliniais
kaip ir visur kitur...
aida wrote:ai, einu atostogu.![]()
kieno numeri?aida wrote:bet galiu duot telefono numeriu..
aida wrote:googlej neradau

aida wrote:vistiek as teisi
Peace ДА!
tai wallkmenai irgi nauja mada.
numeri tu kurie geriau zino nei as 
p.s. kas tas vaidas kuris man spamina mail'a

p.s. kas tas vaidas kuris man spamina mail'a
Last edited by aida on 01 Jul 2009, 13:38, edited 1 time in total.
#288
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
