padangu sildytuvai
padangu sildytuvai
sveiki,
mazhu kas is LT ex sportinyku ar esamu ne uz brangiai parduoda padangu sildytuvus?
kreiptis asmeniskai arba ne
mazhu kas is LT ex sportinyku ar esamu ne uz brangiai parduoda padangu sildytuvus?
kreiptis asmeniskai arba ne
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
Ebay buy it now kaina su pristatymu nuo 440Lt iki NNN litu. Kodel kainos taip skiriasi? Pigiausi=vienkartiniai? Temperaturos reguliavimo fyceris butinas? Apsvieskit.
Beje, uzsirasau po Jaros i eile: nebrangiai ir uz krizine kaina taipogi paimciau komplekta sildytuvu.
Kadangi cia kaip ir noru bei pageidavimu skyrelis gavosi tai papildau sekanciais aksesuarais:
- reikia priekinio suskio rato (pageidautina su diskais), kad be perdarymu tiktu 04/05 600/750 gixeriui.
- reikia mandro pr. stabdziu cilindriuko. Sueitu brembo nuo 07-up R1/R6.
- gal kas turit sveika 04/05 600/750 gixerio baka? Melyna? Imu!
- .... (cia galit teikti pasiulymus ko man dar reikia)....
Ir nepamirskit, siu viesuju pirkimu akcijos esme - pirkti uz krizine kaina. Och, kaip man patinka krize
.
Beje, uzsirasau po Jaros i eile: nebrangiai ir uz krizine kaina taipogi paimciau komplekta sildytuvu.
Kadangi cia kaip ir noru bei pageidavimu skyrelis gavosi tai papildau sekanciais aksesuarais:
- reikia priekinio suskio rato (pageidautina su diskais), kad be perdarymu tiktu 04/05 600/750 gixeriui.
- reikia mandro pr. stabdziu cilindriuko. Sueitu brembo nuo 07-up R1/R6.
- gal kas turit sveika 04/05 600/750 gixerio baka? Melyna? Imu!
- .... (cia galit teikti pasiulymus ko man dar reikia)....
Ir nepamirskit, siu viesuju pirkimu akcijos esme - pirkti uz krizine kaina. Och, kaip man patinka krize
...Forlanas...
papildau interio sarasiuka:inter wrote:Ebay buy it now kaina su pristatymu nuo 440Lt iki NNN litu. Kodel kainos taip skiriasi? Pigiausi=vienkartiniai? Temperaturos reguliavimo fyceris butinas? Apsvieskit.
Beje, uzsirasau po Jaros i eile: nebrangiai ir uz krizine kaina taipogi paimciau komplekta sildytuvu.
Kadangi cia kaip ir noru bei pageidavimu skyrelis gavosi tai papildau sekanciais aksesuarais:
- reikia priekinio suskio rato (pageidautina su diskais), kad be perdarymu tiktu 04/05 600/750 gixeriui.
- reikia mandro pr. stabdziu cilindriuko. Sueitu brembo nuo 07-up R1/R6.
- gal kas turit sveika 04/05 600/750 gixerio baka? Melyna? Imu!
- .... (cia galit teikti pasiulymus ko man dar reikia)....
Ir nepamirskit, siu viesuju pirkimu akcijos esme - pirkti uz krizine kaina. Och, kaip man patinka krize.
kad kiek pamenu Tau dar reikia pakojkiu reguliuojamu. bent jau minejai.
o man taip pat reikia priekinio gondos rato. taip kad jei kas turik kokiu pasiulymu, prasom informuoti. cbr 600 rr 2003-2006
Vito, sutinku, kad mielai atveztu, bet kadangi krize, tai ieskausi ne nauju ir pigesniu
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
Aha, teisingai:
- reikia pakoju 04/05 600/750 GSXR'ui (butinai uz krizine kaina).
- reikia trapo mototechnikai pakrauti/iskrauti. Pageidautina nenaujo (nes pigiau). Terminas "Nuolaida" siais laikais atrodo pernelyg nuvalkiotas. Krizine kaina - naujas standartas!
Jara, atrodo, kad mes dviese cia smagiai pakalbesim ir tiek. Kazko niekas nieko nesiulo. Kas negeray?
- reikia pakoju 04/05 600/750 GSXR'ui (butinai uz krizine kaina).
- reikia trapo mototechnikai pakrauti/iskrauti. Pageidautina nenaujo (nes pigiau). Terminas "Nuolaida" siais laikais atrodo pernelyg nuvalkiotas. Krizine kaina - naujas standartas!
Jara, atrodo, kad mes dviese cia smagiai pakalbesim ir tiek. Kazko niekas nieko nesiulo. Kas negeray?
...Forlanas...
del sildytuvu, kiek turiu patirties, tai kainos ir kokybes santykis tiesiogiai priklausomas
pats pirkau devetus gal uz 900, bet tikrai neparduociau ju uz jokia krizine kaina, nes yra geri (su naudingu temp.reg. fycersu). uz 400 bus gaidys ir greit nudus. o devetus turetu pardavinet ignas, aras, kebabo dar galit klaust. cheers, gonscikai 
race your life
Skambutis sen, skambutis ten ir situacija tokia, kad Ignas devetu sildytuvu jau nebeturi. O juk vasara turejo.
Bet uztat turi nauja komplekta su temperaturos reguliavimais. Rezervavau. Kaina tokia nelabai krizine, greiciau "nuolaida", nu bet naujas daiktas, o ir turi ta mandra fyceri su temperaturos reguliavimu...
Taiva tokios naujienos.
Aj, kas liecia trapa, Ignas naudodavo paprasta lenta. Nu kai variantas?
Bet uztat turi nauja komplekta su temperaturos reguliavimais. Rezervavau. Kaina tokia nelabai krizine, greiciau "nuolaida", nu bet naujas daiktas, o ir turi ta mandra fyceri su temperaturos reguliavimu...
Taiva tokios naujienos.
Aj, kas liecia trapa, Ignas naudodavo paprasta lenta. Nu kai variantas?
...Forlanas...
hehe, su temperaturos reguliavimai gal ir gerai, bet turbut mums nera taip jau labai aktualuinter wrote:Skambutis sen, skambutis ten ir situacija tokia, kad Ignas devetu sildytuvu jau nebeturi. O juk vasara turejo.
Bet uztat turi nauja komplekta su temperaturos reguliavimais. Rezervavau. Kaina tokia nelabai krizine, greiciau "nuolaida", nu bet naujas daiktas, o ir turi ta mandra fyceri su temperaturos reguliavimu...
Taiva tokios naujienos.
Aj, kas liecia trapa, Ignas naudodavo paprasta lenta. Nu kai variantas?
del trapo tai pameni, musu draugas estukas tai toki ir naudojo. gabalas lentos su nukarpytais galais. tik kad gali buti viena problema. pilvuka mocui gali pakutent toks trapas, bet pabandyt galima
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
Kaunieciai tokias siulo is tolimai artimos kinijos:
http://www.didmeksa.lt/html/set_katalogas.php
Lita kita manau galima butu nuderet
http://www.didmeksa.lt/html/set_katalogas.php
Lita kita manau galima butu nuderet
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
su lenta yra niuansu: turi buti pakankamai ilgas autobusas (arba zemas), kad vieno gabalo lentos uztentu nenudrozti moco pilvo, kaip ir buvo sakyta.
taciau gal rampas pagal prioritetus butu galima stumteleti zemiau: kazkas turi (zr. MFteam bendros irangos sarasa) ir jei pats nevziuoja, gali paskolinti. o jei vaziuoja pats, tai tuo labiau pasidalins
ko, deja negausis pakartoti su sildytuvais
taciau gal rampas pagal prioritetus butu galima stumteleti zemiau: kazkas turi (zr. MFteam bendros irangos sarasa) ir jei pats nevziuoja, gali paskolinti. o jei vaziuoja pats, tai tuo labiau pasidalins
ko, deja negausis pakartoti su sildytuvais
cross cojones PC