NEmoto: Dujos ir kitokia ikanomija.

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

kaip tik bagazineje jau guli BRC ipurskimines dujos su Keihin purkshtukais.

vandalinsim citroena. lauukite tesinio kur nors autoskyrelyje.
User avatar
Qu'est ce que c'est
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1115
Joined: 27 Jun 2006, 11:42
Location: VLN in da LT

Post by Qu'est ce que c'est »

wundis wrote:kaip matau cerkerkvestas nusimano dujoje.

anadien galvojau kad i savo MB C200K niekada nedesiu duju. nes nu. gaila. bet atejo puseseres vyras ir papasakojo kaip smagu jam yra vazineti su duja, kokia ten moderni ir gera ir kaip pinigai tauposi. su mano vazinejimu atsipirktu per metus.
parasyk ka apie tai manai. nes as ziuriu skeptiskai, gal perkalbesi?
viskas ok su tom dujom. susirask gerus meistrus su patirtim (konkreciam varikliui) ir iranga ir pirmyn. aisku tik ipurskimine (pvz. BRC, zavoli, OMVL). yra kai kurie naujesniu masinu varikliai (pvz. PSA magneti marelli ipurskimo sistemos) nelabai megsta duju, paskui nebenori dirbt ant benzo. vienzo geri meistrai pasakys verta det ar ne. nzn kaip del kompresoriu, bet su turbo reik sureguliuot atatinkamai ir visk valyt.
p.s. ipurskimines irangos nesmirdzh (jei gerai ideta).
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

mindaugasa vol.2 wrote:
Renaz wrote:
mindaugasa vol.2 wrote:idejom modernias dujas i audyne. kol kas galiu pasakyti tik tiek, kad duju ima praktiskai tiek pat, kiek ir bendzo. trauka kaip ir nelabai ten suprastejo.
o kaip kvapas? charakteringi svieziai rugteleje kopusteliai salone?
sorry, nicnieko panasaus.
gaila, pamaniau gal tiktu i kulinarini?
Добро пожаловать нахуй
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Qu'est ce que c'est wrote:
wundis wrote:kaip matau cerkerkvestas nusimano dujoje.

anadien galvojau kad i savo MB C200K niekada nedesiu duju. nes nu. gaila. bet atejo puseseres vyras ir papasakojo kaip smagu jam yra vazineti su duja, kokia ten moderni ir gera ir kaip pinigai tauposi. su mano vazinejimu atsipirktu per metus.
parasyk ka apie tai manai. nes as ziuriu skeptiskai, gal perkalbesi?
viskas ok su tom dujom. susirask gerus meistrus su patirtim (konkreciam varikliui) ir iranga ir pirmyn. aisku tik ipurskimine (pvz. BRC, zavoli, OMVL). yra kai kurie naujesniu masinu varikliai (pvz. PSA magneti marelli ipurskimo sistemos) nelabai megsta duju, paskui nebenori dirbt ant benzo. vienzo geri meistrai pasakys verta det ar ne. nzn kaip del kompresoriu, bet su turbo reik sureguliuot atatinkamai ir visk valyt.
p.s. ipurskimines irangos nesmirdzh (jei gerai ideta).
toliau sekmingai shikam tema. gal prie to paties gali papasakot apie TDCi/HDI varikliu ECU mapsu perrasinejima i didesne galia ir is to sekancias isplaukas? nutampytas granatas, luztancias dezes, reduktorius ir kita geri? ar mitai bei neteisybe?
Добро пожаловать нахуй
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Post by Dzuku_Briedzis »

Renaz wrote: toliau sekmingai shikam tema. gal prie to paties gali papasakot apie TDCi/HDI varikliu ECU mapsu perrasinejima i didesne galia ir is to sekancias isplaukas? nutampytas granatas, luztancias dezes, reduktorius ir kita geri? ar mitai bei neteisybe?
Jei motors garantinis - skaityk nebegarantinis. Cia pirmiausia

O siaip tai, sikant i tema, cia kaip Kaunas/Vilnius. Kiek zmoniu - tiek atsiliepimu. Vieniems oxujet', kiti keikia kazka suluzus. :-k
Dzūkų tankai nerūdija!
User avatar
Qu'est ce que c'est
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1115
Joined: 27 Jun 2006, 11:42
Location: VLN in da LT

Post by Qu'est ce que c'est »

Renaz wrote: toliau sekmingai shikam tema. gal prie to paties gali papasakot apie TDCi/HDI varikliu ECU mapsu perrasinejima i didesne galia ir is to sekancias isplaukas? nutampytas granatas, luztancias dezes, reduktorius ir kita geri? ar mitai bei neteisybe?
nzn, tiesiogiai nesusiduriau. kolegai perrase kazkur kaune ant stendo, sako zjbs. bet siaip, xz, ar verta prasidet. skaitau geriau kita masina nuspirkt jei nebedziugina.
nebesikam temos
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

labadiena, prašyčiau numoderuoti viską, kas ne skelbimas, kur nors i autoskyreli.
kas link duju - viskas gerai, bet ne 100 proc. kartais kompas klaida išmeta (perliesas misinys, tingiu vaziuot reguliuot, tai su laptopu+elmscaner nurezetinu ecu ir toliau vaziuoju).
pas mane sumontuotas filtras prieš purkštukus, tai niekas nesikemša.
kas link ekonomijos - labai viskas priklauso nuo benzo/dujų kainos santykio. kai sumontavau iranga, buvo ekonomija, paskui, kai atpigo benzas/pabrango dujos - buvo neekonomiška ir t.t.
ekonomija tokia. mieste benzo jama 12 ltr. duju - 13 ltr+1 ltr benzo. ziema benzo pajama ir daugiau (nes ipurskimas ir motoras sildosi tik ant dujos)
kadangi dabar aplinkui gausu belarusiskos saliarkos, tai neapsimoka net ant duju vazineti. vienareikšmiškai ant saliuros, jeigu imti analogiškas mašinas.
beja CRV idealus automobilis dujosm - zapaske kabo ant šiknos, o po bagažinės grindim yra niša, tokia kaip mažam ratui - kur puikiai telpa mažas dujų balionas - nesusivandalina bagažinės erdvė.
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

numoderavo bled.

:)
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Qu'est ce que c'est wrote:
Renaz wrote: toliau sekmingai shikam tema. gal prie to paties gali papasakot apie TDCi/HDI varikliu ECU mapsu perrasinejima i didesne galia ir is to sekancias isplaukas? nutampytas granatas, luztancias dezes, reduktorius ir kita geri? ar mitai bei neteisybe?
nzn, tiesiogiai nesusiduriau. kolegai perrase kazkur kaune ant stendo, sako zjbs. bet siaip, xz, ar verta prasidet. skaitau geriau kita masina nuspirkt jei nebedziugina.
nebesikam temos
Buvo čia tokia Vimota tuning, kuri specializavosi tokiose paslaugose, net stendą turėjo :) Vienas pažįstamas tada dar apynaujam pasatui darėsi, tai kurį laiką buvo labai patenkintas. Po to fokiečiuose autobane spustelėjo ir apsipylė motoriukas tepalais per visas gumas ir tarpines. Matyt, jau gyvenimo matęs buvo ir neatlaikė galios prieaugio :)
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
Minde_Kei
Naujokas
Posts: 66
Joined: 21 Jul 2009, 17:00
Location: Šiauliai

Post by Minde_Kei »

jei duja det tai tik i Forced induction varikli, nes voztuvai buna ne is koses padaryti.

kas del dyzeliu vs. duja, tai 1 dyzeliai brangesni, 2 aptarnavimas brangesnis, 3 smirda rankos uzsipylus kuro, 4 smirda webasto kai jis yra, 5 salta iki nx kai webasto nera.

turbo + duja = zjbs + pigu, ypac prie dabartiniu kainu :rock:

patirtis 70k km su impreza gt 250+ag, 12-13 duju valge :rock:
menu laikus kai smaugiau
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

Minde_Kei wrote:jei duja det tai tik i Forced induction varikli, nes voztuvai buna ne is koses padaryti.

kas del dyzeliu vs. duja, tai 1 dyzeliai brangesni, 2 aptarnavimas brangesnis, 3 smirda rankos uzsipylus kuro, 4 smirda webasto kai jis yra, 5 salta iki nx kai webasto nera.

turbo + duja = zjbs + pigu, ypac prie dabartiniu kainu :rock:

patirtis 70k km su impreza gt 250+ag, 12-13 duju valge :rock:
del brangumo tai xz, dujas idet irgi ne 10 litu kainuoja. Manyciau kaina panasi gaunasi
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

Minde_Kei wrote:

patirtis 70k km su impreza gt 250+ag, 12-13 duju valge :rock:
tik jau nereikia makaronų kabinti, kad 250 ag motoras valgo tiek pat duju (arb net mažiau) kaip ir 140 ag ...
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

nu taip jau yra su tais turbininiais motorais. Low pressure turbo ar high presure turbo, jei nespaudi ryja tiek pat. Va kai paspaudi, tada jau pasijaucia skirtumas. Ir valinimo, ir sanaudu.
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

buvau sian pas brc dujininkus.

visaip kaip ikalbineja detis nauja iranga.

sakau gi turiu nenauja, krize. naujos neiperku.

jie sako, va mes irgi nedetume, bet garazai tusti, nieks nieko nebesideda.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Minde_Kei wrote:jei duja det tai tik i Forced induction varikli, nes voztuvai buna ne is koses padaryti.

kas del dyzeliu vs. duja, tai 1 dyzeliai brangesni,
Nauji kazkiek. Naudotuose skirtumas minimalus.
2 aptarnavimas brangesnis
Toks pats. O kai kur dar pigiau nes tepalus reciau keiti.
3 smirda rankos uzsipylus kuro,
Kai tulike pashiki ir nenaudoji tualetinio popieriaus, tai irgi smirda. Kas kaltas?
4 smirda webasto kai jis yra,

Nu kas cia per nesamone.
5 salta iki nx kai webasto nera.
Kai nera webasto yra papildomas pasildymas oro, pucia silta ora po 70sec. nuo uzvedimo. Nekuij pirkti pigiu masinu is Italijos kur situ dalyku nebuna :)
turbo + duja = zjbs + pigu, ypac prie dabartiniu kainu :rock:

patirtis 70k km su impreza gt 250+ag, 12-13 duju valge :rock:


Labai zjb, idejimas kainuoja 4k lt, kartais kompas papsichuoja del misinio riebumo/liesumo ir tas psichavimas neprognozuojamas, balionas uzima vieta gale, o jeigu dedi maza baliona tai bako range - 200-300km nes uzsipildo 80% turio ir ryja duju daugiau. Pastoviai turi vaziuot pildytis.

:salut:
Image
Post Reply