beja, šūdabrydis bus ko gero vienintelė tinkama TP, judėti per bombų išdraskytus kelius ir laukusdanas wrote:
greit marš visi pirkti šūdabrydžių
BMW kokybes problemos
O juk galėtų elektrinis motociklas turėti vielbraukius, važiuodami po troliku linija galima prisijungti ir pasikrauti senkančias batareikas. Panašiai kaip bevielis internetas.ezhiukas wrote:bbd as tu elektriniu varikliu. Kur dvasingumas? Kur? Kol bus imanoma, naudosiu benzinine vozdushke su talkateliais.
O dar kažkur skaičiau kad ir be vielbraukio elektrą galima bus paimti iš perdavimo linijos.
"O šilumą galima vogti iš kaimyno su dulkių siurbliu per rozetes skylutes" (Radioshow, XXa.)
O karas tik dar labiau pagreitins technologijų vystymąsį.
- gintaras13
- Ganerio lankytojas
- Posts: 700
- Joined: 01 Jul 2008, 15:38
- Location: Vilnius
tai karas pagreitins technologiju vystymasi ir tuomet karo metu Lietuvos zvalgai su elektriniais sudabrydziais tyliai ir greitai issvalgys rusijos teritorija (pasikraudami nuo rusisku el perdavimo liniju ar perdirbdami is pastatu isspinduliuojama siluma) o eltraxas nukariaus/uzims visas nafta turtingas rusijos sritis ir mes visi draugiskai vel galesime dvasingai varineti su benzynkom
.
Juk nereiks benzo brangei pirkti is eltraxo ar ne?
Juk nereiks benzo brangei pirkti is eltraxo ar ne?
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
del benzo kainu pas lostraxa as nezinau, bet duobes pas mane sklypely gilios neishkasit: smelis, kap nerijos pliaze. uzgrius gi!
o del karo tai visko gali buti. uztai as siulau labai rusam nesipriesinti, kai puls. staigiai visi istraukiam dar neismestus komjaunimo pazymejimus ir mosuojam draugiskai rankytemis. pirma - maziau skaudes, antra-pas rusus bus pigus benzas. be to jie su pirko visus gerus brandus ir dekingi uz kolaboracija rusai visiem duos po aston martin moca pilnu baku saliarkos.
o del karo tai visko gali buti. uztai as siulau labai rusam nesipriesinti, kai puls. staigiai visi istraukiam dar neismestus komjaunimo pazymejimus ir mosuojam draugiskai rankytemis. pirma - maziau skaudes, antra-pas rusus bus pigus benzas. be to jie su pirko visus gerus brandus ir dekingi uz kolaboracija rusai visiem duos po aston martin moca pilnu baku saliarkos.
cross cojones PC
- gintaras13
- Ganerio lankytojas
- Posts: 700
- Joined: 01 Jul 2008, 15:38
- Location: Vilnius
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
- gintaras13
- Ganerio lankytojas
- Posts: 700
- Joined: 01 Jul 2008, 15:38
- Location: Vilnius
